Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Problem z lpg

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    193
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Morąg

    Problem z lpg

    Poszukuje pomocy przy moim niedawno kupionym bmw e32 730 auto na benzynie chodzi idealnie a na gazie ciągle strzela.Zmieniłem reduktor na nowy Lovato do 230 km.Ostatnio zakupiłem Blosa Brc wstawiłem autko jezdzi wyśmienicie na gazie ma kopa spalanie zmalało ale nadal strzela kilka razy na dzień ale jedzie dalej co morze być przyczyną strzałów pomijając przewody świece i kopułkę bo to jest wymienione.Wcześniej także posiadałem Bmw e32 tylko ze 3.5 i tam nie było żadnych strzałów (nieraz tylko kichneła).Nie było tam żadnych blosów tylko stary reduktor Brc i wszystko chodziło dobrze.A w tej nie a od strzałów morze mi coś porozwalać w silniku? Bmką jezdze teraz bez filtra powietrza bo jest tylko gorzej rozrywa je co jej jest?:(

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    uboga mieszanka powoduje tez strzaly. Jaka przerwe masz na swiecach

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    193
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Morąg
    świece są nowe i nie ustawiałem a jakie powinny być przerwy? a mieszane jak się reguluje

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez 100szczesny Zobacz posta
    Poszukuje pomocy przy moim niedawno kupionym bmw e32 730 auto na benzynie chodzi idealnie a na gazie ciągle strzela.Zmieniłem reduktor na nowy Lovato do 230 km.Ostatnio zakupiłem Blosa Brc wstawiłem autko jezdzi wyśmienicie na gazie ma kopa spalanie zmalało ale nadal strzela kilka razy na dzień ale jedzie dalej co morze być przyczyną strzałów pomijając przewody świece i kopułkę bo to jest wymienione.Wcześniej także posiadałem Bmw e32 tylko ze 3.5 i tam nie było żadnych strzałów (nieraz tylko kichneła).Nie było tam żadnych blosów tylko stary reduktor Brc i wszystko chodziło dobrze.A w tej nie a od strzałów morze mi coś porozwalać w silniku? Bmką jezdze teraz bez filtra powietrza bo jest tylko gorzej rozrywa je co jej jest?:(
    moze sprobuj jezdzic bez silnika, powinna nie strzelac. a tak powaznie to odloz grosza i zrob sekwencje a nie pole minowe pod maska.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lostami1988
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    467
    BMW
    e 32 3000dm3 v8
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    ja mam w v-ce u siebie zwykłą instalacje na elektrycznym krokowcu i przez 2 lata tylko 2 razy strzeliła raz musiałem kupić przepływke nową ale potem założyłem klape antywybuchową i za drugim razem tylko sie zatrzymałem włożyłem rure od dolotu powietrza i jazda dalej do dnia dzisiejszego bez problemów na lpg. tylko raz na kwartał trzeba podjechać do gaziarzy żeby podłączyli kompa i zobaczyli czy dawka jest odpowiednia

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    po czytaj o regulacji to nie jest trudna sprawa przerwa na swiecach zrob 0.5 a i jeszcze wymien filtr gazu i powietrza bo od tego duzo zalezy. Ja tez mam zwykly gaz i przez 3 lata tylko raz strzelil po zakupie przez zaniedbanie poprzedniego wlasciciela

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    Cytat Zamieszczone przez Zavoli Zobacz posta
    moze sprobuj jezdzic bez silnika, powinna nie strzelac. a tak powaznie to odloz grosza i zrob sekwencje a nie pole minowe pod maska.
    kolejny super doradca, założyć do auta za 3k sekwencje za 2,5k...... (bez urazy 100szczęsny, nie wiem ile dałeś za auto).
    Jak wszystko powymieniałeś to na regulację sobie podjedź żeby mieszanka była dobra i powinno być git

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    193
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Morąg
    Niemam filtra powietrza poniewarz go rozrywa a filtr gazu jest nowy

  9. #9
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez 100szczesny Zobacz posta
    Niemam filtra powietrza poniewarz go rozrywa a filtr gazu jest nowy
    Sprawdź swoje PW kolego. Jest tam wiadomość ode mnie.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Dawid7er Zobacz posta
    kolejny super doradca, założyć do auta za 3k sekwencje za 2,5k...... (bez urazy 100szczęsny, nie wiem ile dałeś za auto).
    Jak wszystko powymieniałeś to na regulację sobie podjedź żeby mieszanka była dobra i powinno być git
    co ma piernik do wiatraka? skoro ktos kupuje E32 to zakladam ze stac go na utrzymanie i odpowiedni dobor czesci, w tym przypadku instalacji gazowej. jak czytam, ze ktos jezdzi bez filtra to mnie smiech ogarnia. moze faktycznie nie wzialem pod uwage stosunku do samochodu jak do toalety publicznej. jestem super doradca poniewaz proponuje jedyne slyszne rozwiazanie a nie bzdurne wydawanie kasy na cos co i tak nie bedzie dzialac jak nalezy.

Podobne wątki

  1. Problem LPG wolne załączanie E38 3.5 i
    Przez Radox w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-10-2012, 15:26
  2. Problem z tankowaniem LPG
    Przez GRABA730i w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-10-2011, 13:58
  3. Problem z LPG zavoli tomasetto w e38.
    Przez kavsky w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-07-2011, 07:46
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-02-2010, 22:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •