Ja te¿ Wam ¿yczê weso³ych, spokojnych ¶wi±t z rodzin± i w nowym roku mniej stresu wiêcej kasy i bezawaryjnej jazdy
Ja te¿ Wam ¿yczê weso³ych, spokojnych ¶wi±t z rodzin± i w nowym roku mniej stresu wiêcej kasy i bezawaryjnej jazdy
Zdrowych i weso³ych ¶wi±t ¿yczy Lockbud.
I ja siê do³±czam do ¿yczeñ Weso³ych a przede wszystkim spokojnych Swi±t Bo¿ego Narodzenia...Pozdrawiam.Artur.
Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...
weso³ych ¶wi±t !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ho!ho!ho!
W tym roku ¿yczê Wam zdrowia, szczê¶cia, mi³o¶ci i du¿o pieni±¿ków. Resztê sobie kupicie ;) WESO£YCH ¦WI¡T!!!!
![]()
"W czasie deszczu gdy wiatr wieje, s³ychaæ Alfê jak rdzewieje."
Wszystkim wam NIE ¿yczê LANEGO PONIEDZIA£KU na Wigiliê :)
W te ¶wiêta du¿o mrozu i ¶niegu!
Weso³ych ¦wi±t :)
V8 Garage
Zdrowych i Weso³ych Swiat Bo¿ego Narodzenia ¿yczê wszystkim U¿ytkownikom 7er.pl i bezstresowego u¿ytkowania Waszych pojazdów!
Pozdr.
Greg38
UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - za³ó¿ temat i prze¶lij link a postaram siê odpowiedzieæ!
http://7er.pl
http://bmw.n-sacz.pl
http://bmw-diag.pl
http://obd-can.pl
http://auto-diag.de
.... w te ¶wiêta ¿yczê wam wieczornego kolêdowania oraz grubej kie³basy ... szczególnie twojej starej ...
Piæ trzeba ! Je¶æ mo¿na !
Weso³ych ¦wi±t ¿yczy ca³a rodzinkabmw.