Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 31

W±tek: ¯yczenia ¦wi±teczne

  1. #11
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar martinez538
    Do³±czy³
    May 2012
    Posty
    447
    BMW
    330xd e91/ ex740iA e38 2000r/525i e34 1990r
    Sk±d
    Myszków
    Ja te¿ Wam ¿yczê weso³ych, spokojnych ¶wi±t z rodzin± i w nowym roku mniej stresu wiêcej kasy i bezawaryjnej jazdy

  2. #12
    Vip Vip Awatar lockbud
    Do³±czy³
    Jul 2009
    Posty
    2,436
    BMW
    By³o E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Sk±d
    - Sosnowiec
    Zdrowych i weso³ych ¶wi±t ¿yczy Lockbud.

  3. #13
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar tgracing
    Do³±czy³
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Sk±d
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Zdrowych, rodzinnych, spokojnych i weso³ych ¶wi±t, a pod choinkê dla ka¿dego F01 LCI, F02 LCI lub F03 LCI. Co kto sobie zamarzy. :D Robert
    Ostatnio edytowane przez tgracing ; 22-12-2012 o 16:35
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  4. #14
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar arturo193
    Do³±czy³
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Sk±d
    Norwegia
    I ja siê do³±czam do ¿yczeñ Weso³ych a przede wszystkim spokojnych Swi±t Bo¿ego Narodzenia...Pozdrawiam.Artur.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  5. #15
    Vip Vip Awatar Wies³aw
    Do³±czy³
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Sk±d
    Lubañ
    weso³ych ¶wi±t !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ho!ho!ho!

  6. #16
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar krzysiek7er
    Do³±czy³
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Sk±d
    Finlandia
    W tym roku ¿yczê Wam zdrowia, szczê¶cia, mi³o¶ci i du¿o pieni±¿ków. Resztê sobie kupicie ;) WESO£YCH ¦WI¡T!!!!

    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, s³ychaæ Alfê jak rdzewieje."

  7. #17
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar tomgtdek69
    Do³±czy³
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Sk±d
    S³upsk
    Wszystkim wam NIE ¿yczê LANEGO PONIEDZIA£KU na Wigiliê :)

    W te ¶wiêta du¿o mrozu i ¶niegu!

    Weso³ych ¦wi±t :)
    V8 Garage

  8. #18
    7er Freak Awatar Greg38
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Sk±d
    DE/PL
    Blog
    18
    Zdrowych i Weso³ych Swiat Bo¿ego Narodzenia ¿yczê wszystkim U¿ytkownikom 7er.pl i bezstresowego u¿ytkowania Waszych pojazdów!
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - za³ó¿ temat i prze¶lij link a postaram siê odpowiedzieæ!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  9. #19
    Super Moderator Awatar olejus
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Sk±d
    Wroc³aw
    .... w te ¶wiêta ¿yczê wam wieczornego kolêdowania oraz grubej kie³basy ... szczególnie twojej starej ...
    Piæ trzeba ! Je¶æ mo¿na !

  10. #20
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar rodzinabmw
    Do³±czy³
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    by³o 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusi³o by je sprzedaæ???
    Sk±d
    okolice Sulechowa
    Weso³ych ¦wi±t ¿yczy ca³a rodzinkabmw.

Podobne w±tki

  1. ¯YCZENIA ¦WI¡TECZNE - dla wszystkich forumowiczów
    Przez Hubertus7er w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 174
    Ostatni post / autor: 24-12-2022, 11:16
  2. ¯yczenia Noworoczne 2011.
    Przez max w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 02-01-2011, 17:02
  3. Dziêkujê za ¿yczenia
    Przez Hubertus7er w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-04-2010, 11:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •