Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 118

Wątek: Problem z adoratorem mojej żony...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków

    Problem z adoratorem mojej żony...

    Tak jak w temacie Panowie...Od pewnego czasu mam problem. Moja żona pod moją nieobecność poznała przez internet chłopaka. Fajnie im się razem rozmawiało, wydawał się miły i sympatyczny itd. Dowiedziałem się o tym wszystkim, dużo przeszedłem przez to wszystko, moja żona wie jaki błąd popełniła i chciałbym dać jej szansę tylko że koleś się zakochał i nie odpuszcza. Wysyła jej cały czas smsy że ją kocha i dzwoni do niej po nocach...Ja niestety nie mogę odebrać jej telefonu bo jesteśmy na chwilę obecną w rozjazdach. Żona chcąc być tym razem fair wobec mnie mówi mi o wszystkim. Co z takim fantem można zrobić? Na domiar złego ten człowiek jest policjantem...Ja też jestem funkcjonariuszem tyle że innych służb. Zlać go jak psa to trochę ryzykowne bo zależy mi na swojej pracy. Zadzwonić do niego i z nim pogadać? Bez sensu chyba.... Macie jakieś pomysły? Chciałbym po prostu żeby się odczepił ale jeśli się nie odczepi to będę niestety mściwy...
    Nigdy się nie poddawaj-NIGDY!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BartekMW75
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    300
    BMW
    E38 730 D 1999 r M57 BIARRITZBLAU METALLIC...EX: E39 525 TDS, E39 530D, E30 325i
    Skąd
    Siedlce/W-wa
    dowiedz się gdzie służy, imię nazwisko i złóż doniesienie o nękanie Twojej zony do jego przełożonego...a jak nie to wersja druga...podesłać chłopaków anonimowo...niech wyprowadza psa na spacer...
    gdyby Pan Bóg preferował przedni napęd chodzilibyśmy na rękach...
    nigdy nie jedz szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...


    Witam! Prosze pomniejszyc fotke poprzednia w sygnaturze, niestety byla zbyt duza!!! Admin

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Znam imię i nazwisko, wiem gdzie służy....Pytanie tylko czy jego przełożony coś w ogóle sobie z tego zrobi? Czy to co on robi jest w świetle prawa w jakiś sposób karalne? Wkurza mnie ten człowiek niemiłosiernie bo prawie rozwalił moje małżeństwo. Wiem że moją zona popełniła ogromny błąd ale przecież wiedział doskonale że jest mężatką. A dla mnie czyjaś kobieta to rzecz święta :/
    Nigdy się nie poddawaj-NIGDY!

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    89
    BMW
    E38 735i V8
    Skąd
    Warszawa
    Wydaję mi się, że to może podlegać pod stalking (jeżeli Twoja żona uzna, że ten typ ją dręczy).
    http://prawo-karne.wieszjak.pl/pokrz...-stalking.html

  5. #5
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Gdyby nie był psem to sprawa prosta, klapsa dać i już. W takiej sytuacji spotkać się z delikwentem i powiedzieć wprost, że jak chce dalej chodzić w mundurze to ma być spokój, a jak nie to jego przełożeni będą sprawę rozstrzygać. Jak ma choć trochę rozumu powinien dość szybko skumać, że i tak przegra.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BartekMW75
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    300
    BMW
    E38 730 D 1999 r M57 BIARRITZBLAU METALLIC...EX: E39 525 TDS, E39 530D, E30 325i
    Skąd
    Siedlce/W-wa
    tequila1909 dobrze prawi....
    1. najpierw porozmawiać (nagrywając w ukryciu rozmowę )
    2 .powiadomić przełożonego
    3. dać porządnego klapsa w lesie
    gdyby Pan Bóg preferował przedni napęd chodzilibyśmy na rękach...
    nigdy nie jedz szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...


    Witam! Prosze pomniejszyc fotke poprzednia w sygnaturze, niestety byla zbyt duza!!! Admin

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    kolego najzwyczajniej w świecie Twoja żona nadal Cie robi w chu.a bo gdyby naprawdę chciała to by to sama szybko zakończyła .nie wierz w takie bajki , po prostu nakryłeś żonę i ta próbuje zwalić na tamtego ''proste jak pier...enie'' ja to najpierw pozbył bym się żony niż adoratora bo ''ciało puszczone raz puszcza się cały czas''

  8. #8
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    był podobny przypadek ostatnio i kolesiowi nic nie zrobili bo nie było gróźb ani nic i stwierdzili że nie można karać za wyznania miłości,co do nękania to zależy ile pisze itp ale to podejrzewam tez szybko upadnie....co do dania klapsa w lesie to Panowie sory ale mam znajomych policjantów i uwierzcie są gorsi niż chłopaki z Wołomina ( czyt. mafia ) , najprościej zablokować neta i założyć gps w torebce żony oraz monitoring w miejscu zamieszkania :) a na poważnie to na początek może by tak żonie zmienić num tel?

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DannyV8
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    144
    BMW
    730 M60B30
    Skąd
    Radom
    Cytat Zamieszczone przez Individual23 Zobacz posta
    Czy to co on robi jest w świetle prawa w jakiś sposób karalne?
    art. 190a: „Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”


    Cytat Zamieszczone przez Individual23 Zobacz posta
    Macie jakieś pomysły?
    Moim skromnym zdaniem zachowaj tylko i wyłącznie formalną drogę.Każdego innego typu działanie sprawi,że możesz narobić sobie w świetle prawa dużo problemów-będąc jak to określiłeś funkcjonariuszem innych służb. Poza tym pamiętaj,że jeżeli chodzi o stalking to "..Ściganie stalkera będzie odbywać się na wniosek pokrzywdzonego, dzięki czemu to sam nękany zdecyduje o sposobie rozwiązania sprawy..."

    A to tak dla rozluźnienia atmosfer: http://www.youtube.com/watch?v=1quiKLMy0ng
    "..Eco driving? No, thanks.."

  10. #10
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Matko jedyna
    Czy to jakaś podpucha, ściema czy zwykły ekshibicjonizm emocjonalny.
    Gra muzyka

Podobne wątki

  1. Chip do mojej buni
    Przez Endriu w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-11-2010, 18:01
  2. Witam :) rodzina bmw powiększyła się o e36 ...dla żony :)))
    Przez Jakub w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 31-10-2009, 20:00
  3. humory mojej 750...
    Przez Wiktor w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 12-02-2009, 10:14
  4. dobry pomysl do mojej 7?
    Przez krzywy191 w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-11-2007, 14:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •