boss ci wyraźnie napisał że padła ci skrzynia. trzeba wyciągnąć , zajrzeć do niej i ocenić szkody. A następnie wymiana odpowiednich części lub wymiana na drugą skrzynię. Nie jeździj autem bo możesz narobić jeszcze większych szkód.