BOSS napisałem kilka fajnych słów w dziale Przedstaw się tylko że nie moge za skarby wkleić tam zdjęć i dlatego jeszcze się nie ujawniłem. Cały czas wyskakuje mi komunikat że zdjęcie za szerokie albo ma za dużo czegoś tam. Pomniejszałem w paincie, zajmuje zaledwie 40 kb i dalej to samo :-/
Skoro nie moge tam to powiem tu że mam 7er z 95 roku. Pojemność 4.0 V8 automat
Cosmosschwarz metalic w czarnych skórach,ksenon,tempo,PDC,ASC,SRS,ABS,elektryka szyb,foteli,szyberdachu,rolety i duzo innych głupotek ;)