Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: GETRIEBE NOT PROGRAM :-(((

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,151
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Wawa koszt kole 4000 pln (ja tak zrobiłem) koszyk ,tarczki ,regeneracja sprzegła ,uszczelki ,filtr, olej .... i po 1000 ponownie filtr i olej dla pewności.....400 pln.....

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    95
    BMW
    730iA e38
    Skąd
    wrzesnia
    Moja V8 też mi tak zrobiła w zime nie wiedziałem co się dzieje dokładnie tak jak opisujesz, ale to się uspokoiło i już dobry rok się tak nie dzieje, słyszałem że jest to wina czujnika w moście a konkretnie wtyczki tego czujnika która zaśniedzieje i nie łączy.
    zakaz reklamy bez poprzedniego kontaktu z adminem ...

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    29
    mi sie ten komunikat pojawial jak akumlator mialem slaby :) naladowalem ijest wszystko ok :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •