Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: musze sie pochwalic

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    musze sie pochwalic

    dzisiaj w nocy moja beti brala udzial w zdjeciach do filmu (nie chwalac sie juz drugi raz) pt ,, FENOMEN" ogolnie na planie bylo wesolo super ekipa (zupelnie inna jak przy filmie TAMAGOCHI w ktorym tez zobaczymy moj samochodzik )tym razem moja czarnula jezdzil wsz i cne http://pl.youtube.com/watch?v=HDWpaQp9-qo oraz konio w przerwie miedzy zdjeciami pogadalem z nimi poruszylismy tez temat siudemy Tedego ogolnie zajebisci goscie. jak bede mial zdjecia to wrzuce. z tego co uslyszalem premiera bedzie na wiosne.

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Gratki
    Choć ja bym ich nie wpuścił do auta ;D bo faktycznie wtedy byłyby buraki w bmw ;)
    Jakoś śmieszy mnie ich styl i zachowanie
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    A co mowili o aucie TeDe ?? Bo dla mnie biala perla jest Kozak chociaz pare rzeczy wtym aucie bym zmienil!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    niestety sa ludzie ktorzy jezdza bmw 7 cisna innym od wiesniakow za ich plecami a tak naprawde sami sa burakami (nie mam na mysli ciebie evan) wsz cne dobre chlopaki posmielismy sie pogadalismy ten film to komedia wiec mialo byc wesolo (ja tez w niej zagram :x ) radoshb cne mowil o niej co jest w nia wsadzone i wogole mi w tym samochodzie nie podobaja sie przednie lampy i mu to powiedzialem .

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Dla mnie wAucie TeDe nie do zakceptowania sa trzy rzeczy:
    1. Czarne lampy z odblaskami :(
    2. Monitor LCD wcisniety w wyciosana diure po srodku konsoli (mogli sobie darowac doklejanie tej powicinanej klapki po oslonie radia)
    3. Panel BC wcisniety zamiast uchwytu na napoje 8/

    Ale ogolnie to auto fajne a najwazniejsze ze to nie moje auto i musi sie podobac wlascicielowi :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    swieta racja. nie zapominajmy ze to TVN TURBO przysponsorowalo wszystkie dodatki. ogolnie TEDE. nic do nigo nie mam :)

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Hrabia81! Ty jeszcze nie spisz? Pisales przed 7ma rano ze jeszcze jestes na nogach!! :shock: :shock: :shock:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    jak ty to sobie zalatwiasz? :D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    radoshb emocje wziely gore i dlatego nie spalem. a tak miedzy nami to powinni zabierac prawko nie tylko za jazde po pijanemu ale rowniez za jazde w stanie totalnego zmeczenia. zmeczony czlowiek za kierownica jest gorszy od pijanego. krzywy nie wiem to samo sie jakos robi o tym filmie dowiedzialem sie dzien wczesniej (do tego akurat wkrecil mnie chlopak ktory gra w filmach)

  10. #10
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    jak ty to sobie zalatwiasz? :D

    Żaden problem..... ;D ;D ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •