Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57

Wątek: [ tuning] ktore kierunki??

  1. #31
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez trolu

    katalizatory mam 3 sztuki zamontowane i wszystkie ida do wyciecia za tydzien chyba :) :D
    z jakiego powodu je chesz wyciac?

  2. #32
    Dlatego ze sa stare , i blachy wokolo zaczynaja sie rozczelniac ( czyt. brzeczec ) ...

    A ja nie znosze jak mi cos brzdeka , cwierka , swiszczy piszczy i uj wie co jeszcze ..

    JEzeli myslales ze chce sprzedac i zarobic to niestety nie ... Moje katy i tak sa juz puste :)
    Kiedys serwisie BMW polecili mi rozspawac puszki i wypelnic jakimis specjalnymi wiurami czy jak zwal tak zwal ... A teraz jest kupa i beda strumienice takie jak juz ma olejus

  3. #33
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez trolu

    JEzeli myslales ze chce sprzedac i zarobic to niestety nie ...
    Sprzedac nie sprzedac nie o tym myslałem tylko o tym ze dzwiek sie zmieni wydechu na.. zmieni sie ;) ale skoro juz miałes monolit wyciagniety to itak dzwiek pewnie był inny i skoro Ci to nie przeszkadzało to ok

    pzdr

  4. #34
    Niestety zaskocze Cie bo dzwiek po rozcieciu katalizatorow i wsadzeniu tego czegos , jest identyczny jaki byl przed ...

    Czyli fabryczny :)
    Mozesz wierzyc lub nie ... A np olejus ma wyciete katalizatory i jedynie co sie zmienilo to to ze ma delikatny pomruk w stylu V8 .. nie wiem jak to wytlumaczyc..

  5. #35
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Niestety zaskocze Cie bo dzwiek po rozcieciu katalizatorow i wsadzeniu tego czegos , jest identyczny jaki byl przed ...

    Czyli fabryczny :)
    Mozesz wierzyc lub nie ... A np olejus ma wyciete katalizatory i jedynie co sie zmienilo to to ze ma delikatny pomruk w stylu V8 .. nie wiem jak to wytlumaczyc..
    a to bomba!
    U mnie po wycieciu monolitów i zostawieniu puszek dzwiek jest bardzo metaliczny :D cos ale polonez :/ :D poprostu gay wylotowe wpadaja w rezonans i jest jak jest ale odgłos dla mnie paskudny aby zmniejszyc ten efekt bede chiał wspawac poprostu zwykła rure przelotowa :/ powinno to ciut efekt złagodzic..

    Olejus u siebie ma tylko rure ?

    pzdr

  6. #36
    Nie olejus ma 2 strumienice :)

    W tych motorach masz 2 wydechy kazdy kolektor ma swoj katalizator zaraz za kolektorem , po czym osobne 2 rury , polaczone na przodzie auta trzecim :shock: katalizatorem znowu rury , wydech srodkowy , znowu dwie rury az do dwoch wydechow koncowych po jednym na strone :D

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    trolu czyli defakto mamy jeden wydech co to za roznica czy kolektory spinaja sie w rurze czy w katalizatorze a to ze dwie rury sa ciagnete na tyl to tylko po to zeby zmniejszyc opor wychodzenia par i spalin. moim zdaniem dwa uklady wydechowe sa wtedy jak od poczatku do konca ida osobno i maja blizniaczy wyglad. mozna by wywalic 3 katalizator co je laczy rostaw rur rozszerzyc delikatnie wsatwic w tym miejscu strumienice srodkowy wywalic zamiast niego dac przelotowe mogly by nawet byc z poloneza daly by rade i wpuscic w koncowy tlumik.


    metaliczny pomruk powiadasz hmm jest to typowe przy wydmuchanym katalizatorze lub srodkowym tlumiku jesli kat ci poszly i je tylko wybiles resztki wkladu to tak bedzie trzeba bylo wyciac i wspawac rure lub np jak olejus strumienice, sprawdz jak bedzie zimny pukajac w srodkowy palcem czy masz metaliczny oddzwiek wtedy bedziesz wiedzial czy jest wydmuchany w srodku i to on ci taki efekt daje jak koncowy sie wydmuc***e a reszta jest dobra to auto robi sie basowe, ten srodkowy to bedzie wlasnie taki odglos jakby w puszcze swiszczalo i czasem cos bulgotalo tak metalicznie

  8. #38
    No niby tak ale wywalajac 3 kat masz juz podwojny wydech ...

  9. #39
    7ka
    Gość
    hm...nudy w domu ..a w szafie mam cos tam jeszcze...






















    ktore lepiej wygladaja?

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Obie wersje dobre :D Weź tydzień noś pomarańcze, a drugi białe :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •