Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: [ tuning] ktore kierunki??

  1. #21
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ja jestem w środe we Wrocku ale nie E38 - może jednak zrobimy mini zlocik. Ja bede robił Wam zdjęcia i filmy w czasie jazdy :mrgreen:
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    12
    musze powiedziec ze ten USA-Look jest super, :mrgreen:

    ja mam biale, ale troche pomaranczowego by sie przydalo ;-)

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez Karlo
    musze powiedziec ze ten USA-Look jest super, :mrgreen:

    ja mam biale, ale troche pomaranczowego by sie przydalo ;-)
    Biale mialem bardzo dlugo , ale wkoncu trzeba bylo cos zmienic :)

    Ja jestem chetny decydowac sie szybko jutro od poludnia bo od rana bede konczyc shadowline :mrgreen:

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    31
    Im więcej przeglądam tym, więcej mam wątpliwości jakie kierunkowskazy założyć :(
    Myślałem nad takimi:
    http://moto.allegro.pl/item217742479...e38.html#photo
    albo takimi
    http://moto.allegro.pl/item220151782...98_black_.html
    Auto jest z 95r. i przednie lampy nie są juz jasne jak z fabryki :-P dlatego zastanawiam się nad dymionymi kierunkowskazami .
    Bedzie duża różnica między tymi z linków powyżej a np. tymi ?
    http://moto.allegro.pl/item220850946...e_dymione.html

    Pozdrawiam

  5. #25
    Kup sobie dymione jak masz ciemne auto , jak masz jasne to to pierwsze ...

    A co do lamp zdejmij klosze umyj - wypoleruj beda jak nowe :)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    129
    BMW
    E38 740 d, F01 730 d
    Skąd
    Polska
    Marcin jak możesz to wrzuć jakieś fotki z tymi nowymi felgami 20-kami. Sam już nie wiem, ale chyba się zdżażnię i sobie jakieś większe sprawię. Po tym jak się naczytałem o komforcie jazdy na 18 i powyżej to na razie zostałem przy 16-kach. Siemka!

  7. #27
    Juz wrzucil wejdz na stronie glownej w galerie urzytkownikow

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    ja z tunningu wizualnego tylko lampy pozmieniam na clear'y dymione i nic wiecej nie ruszam, bardziej mysle tu o pojsciu w druga strone tzn w strone ciemnej mocy ;) tak sobie mysle ze moze by tak kolektory nowe pozamawiac polaczy gary co pracuja razem i wyprowadzic dwa tlumiki osobne na tyl dac same przelotowe tlumiki wywalic katalizator dac strumienice i to by byla pierwsza modyfikacja jaka chce machnac. pozniej jakis chip tuning u chojnackiego albo u goduli na hamowni. oczywiscie wkladka sportowa zadnych stozkow do tego dowalic swiece sportowe. chyba by to zaspokoilo moje pragnienia ;) a felg z 16 nie zmienie wiem cos o jezdzie na niskim profilu i powiem tak ladnie to wyglada wrecz powiedzialbym kozacko dobre na nasze zloty do zdiec dobre do robienia wrazenia na ludziach i kobietach ;) (hahah) ale do normalniej codziennej jazdy uciazliwe i szkoda zawieszenia troche jedanak oponka amortyzuje zawsze cos.

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez _michaś_
    tak sobie mysle ze moze by tak kolektory nowe pozamawiac polaczy gary co pracuja razem i wyprowadzic dwa tlumiki osobne na tyl dac
    Eeeee yyyy

    Nie masz osobnych tlumikow ?
    To ja w swojej mam 2 wydechy od kolektorow do samych tlumikow koncowych .. .

    katalizatory mam 3 sztuki zamontowane i wszystkie ida do wyciecia za tydzien chyba :) :D

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    z tego co widzialem bedac pod autem kolektory lacza sie w calosc ida w taka trojkatna puszke i dopiero w niej gdzies na wysokosci podlokietnika jest rozdzialka na dwie koncowki ale moze sie myle mam autko dopiero pare dni ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •