Cieszę się że dołączyłem do tak ogromnej rzeszy wielbicieli i posiadaczy tego wspaniałego wózka, jakim jest BMW 7. Moja przygoda z biało-niebieską szachownicą rozpoczęła się jakieś 3 lata temu, gdy dokonałem zakupu poważnej E-32 750i LONG. To był prawdziwy 12 cylindrowy krążownik szos z wysokim komfortem jazdy (zwłaszcza tylna kanapa), bogatym wyposażeniem i mocnym silnikiem :> Moją następną bawarą była czarna E-34 535i przy której poprzedni właściciel sporo się napracował. Zmiana całego zawieszenia na sportowe, szpera i min. zwiększenie mocy silnika, dawały autu możliwość niezłego driftingu. Aż wreszcie, jakieś pół roku temu, przesiadłem się na auto moich marzeń: E-38 740i !!! Jest to jeden z pierwszych egzemplarzy, jakie zeszły z taśmy produkcyjnej z manualną 6-cio biegową skrzynią biegów, ASC, S-EDC itd. Dłóżej już nie będę zanudzał, w wolnej chwili wypocę bardziej szczegółowy opis. Własnoręcznie dokonałem bardzo wielu przeróbek, mam nadzieję że na lepsze, poszerzając pakiet wyposażenia i poprawę wyglądu zewnętrznego (a było tego trochę). Chętnie pomogę, dzieląc się zdobytym doświadczeniem przy eksploatacji E-38, oczywiście w miarę swoich możliwości. Pozdrawiam wszystkich użytkowników 7er... http://forum.7er.pl/album_personal.htm?user_id=1069