Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [video] Gubi dane, głupieje BC

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC

    [video] Gubi dane, głupieje BC

    Zamontowałem w aucie navi,audio,tv,dsp. Wszystko ladnie gra tak jak powinno ale jest problem z danymi BC, pokazuje po dluugim czasie średnie spalanie odczyt temperatury trwa wieki, a do tego wszystkiego po wyjęciu kluczyka wszystkie w/w parametry sie kasują automatycznie, niezapamietuje. Niedziała CODE. Czy czegos nie podłączyłem?? Navi to 4:3 MKII z E39. Kolory kabli w kostkach są identyczne.
    Dopisze jeszcze że nie wyplatalem starej wiązki od BC tego pod radiem jak go podpinam to na nim wszystko śmiga.
    Gdzieś czytalem że całość muszę zakodować, czy to prawda??

  2. #2
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Nie jestem Fachurą od Nawi ale wiem że licznik w E38 jeśli jest Nawi jest inny (Grubszy z pamięcią) i on zapamiętuje, wiec jak nie miałeś Nawi a zamontowałeś to tu jest Problem. Sprawdzałem to, bo kupiłem kiedyś inny licznik (dla pixeli że nie świecą) po zamontowaniu nie pamiętał po wyjęciu kluczyka. Pamiętam jeszcze że w moim kostki są wpinane od góry a w tym drugim od tyłu bo jest cieńszy. Może koledzy rozszeżą Ci ten przypadek dokładniej. Pozdro! :papa:

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    co do tego twojego navi - ja bym się obawiał ale będziesz chyba musiał to programować w komputerze .... a co do Arka zegarów - wymienia się przód zegarów a tylny komputer się zostawia stary :) tam jest więcej wiedzy niż nie jeden polityk posiada - też już przechodziłem u siebie przerabianie zegarów i powiem ,że one w tym swoim malutkim łebku mają pozapisywane wyposażenie i funkcje z auta .. czasami po wymianie auto może szukać skrzyni automatycznej - pomimo ,że to biegówka :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •