Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: nerki po face lifcie

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    chcialem to samo powiedziec! do podziekowan dolacz zdjecia :) wszyscy jestesmy ciekawi:)

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Maniekk
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    141
    BMW
    e38 740 i
    Skąd
    Zielonka WWL

    Re: nerki po face lifcie

    Cytat Zamieszczone przez badstuff
    Musze zmienic nery, gdyz po awarii linki polamalem sobie calutkie i chcialem kupic takie cos
    http://www.allegro.pl/item420842190_..._38_chrom.html
    ma ktos moze doswiadczenie z tym wyrobem? Chodzi mi przede wszystkim jak z jakoscia? Zobaczylem u Anatola podobne i takowe i jednak odmladza to sporo auto :)
    I jeszcze jedno mam pytanko, jak wyjac zmieniarke? Gduz chcialem sobie laser przeczyscic...
    Ja kupiłem te nerki z allegro a ponieważ potrzebowałem tylko lewej to prawa mi została . Jeśli wystarczy ci jedna to chętnie sprzedam za niewielkie pieniądze. :D
    B ędziesz
    M ógł
    W yprzedzać

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Cytat Zamieszczone przez saciornik
    Badstuff i jak tam nowe nereczki ? Dostaleś moje fotki ?
    Hej, dostalem! nawet Ci odpisalem email, ale widze ze chyba cos z poczta nie tak u mnie, bo do trola tez slalem ostatnio wiad, i nie doszla. W takim razie tu Ci dziekuje za foty!
    Maniekk, gdybys wczesniej napisal, pewnioe bym chetnie skorzystal, ale czekam juz na nereczki od Grega. Chlopaki, wklejajcie foty jak wygladaja wasze furki ze starymi, i po lifcie :)
    ja tez tak zrobie, jak tylko dostane :)

  4. #24
    Wutka wszystkim sorry że dopiero dziś ale był taki zakrzan żwe wiecie.... wrzucam fotki i napiszcie co tym myślicie

  5. #25
    i jeszcze jedno

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    dla mnie bomba ;) jak tylko sie uporam ze stanem technicznym, to cos takiego odrazu musi z przodu siedziec!! :)

  7. #27
    Wiasz teraz tak poważnie wygląda a poprzedni wlasciciel umiescił znaczek 750 a na slupkach v12 to te nerki pasują, teraz inni myslą że tak jest bo 750 wychodziły z takim grilem, a ja tych emblematow nie usuwałem a najlepsze jest to jak patrza na silnik (2,8) a myslą że to 5.0 :what: :hah: :hah: :hah: :D

  8. #28
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez komando07
    Wiasz teraz tak poważnie wygląda a poprzedni wlasciciel umiescił znaczek 750 a na slupkach v12 to te nerki pasują, teraz inni myslą że tak jest bo 750 wychodziły z takim grilem, a ja tych emblematow nie usuwałem a najlepsze jest to jak patrza na silnik (2,8) a myslą że to 5.0 :what: :hah: :hah: :hah: :D
    Sila SUGESTII :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #29
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Wyglądają fajnie, ale jakoś mnie to nie kreci wol te co mam. Może kiedyś zmienie zdanie!

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Tak jak obiecalem wklejam fotki po zamonotwaniu nowego grilla. Tu przy okazji jeszcze raz serdeczne dzieki Gregowi. Nerki pasuja idelanie i wygladaja wedlug mnie super. Kazdy stweirdza ze odmlodniala pare lat :) przy okazji sa to pierwsze fotki po zmianie felg i obnizeniu :)





    a tu dla porownania poprzedni grill :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •