Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: I kolejny..

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Cytat Zamieszczone przez grzegorz01081 Zobacz posta
    Witam. Jeśli chodzi o mnie to bez szału te koła. Na zimę w sam raz ;)!!.
    Dzięki, każde zdanie mile widziane.
    Ale kółka zostają jako letnie :)

    Dzuda: nie pasowały by w ogóle (nawet fizycznie) :)

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Mały update o mojej ziben od czasu ostatniego:
    1. dostała nową przednią szybę. Kupiłem od razu pod czujnik deszczu. Czujnik zamontowany, podłączony i zakodowany.
    2. opanowane wszystkie problemy jakie miała po zakupie (dluuugo by wymieniać ale WDS mam w małym paluszku już ;) )
    3. nie odpowiada mi cena ori podświetlanych klamek więc zrobiłem po swojemu (wpięte pod oświetlenie przycisków sterowania szyb). Ale chyba dołożę po jednej diodzie i podepnę te drugie pod oświetlenie kabiny. Tak żeby po zgaszeniu silnika dopalały się ładnie.

    W tym tygodniu biorę się za montaż trzeciej strefy klimy. Wygląda na to że wszystko konieczne do montażu mam. Kilka braków jest ale one są do przeskoczenia. Mam nadzieję że się uda. Schematy już znam na pamięć :D Zobaczymy jak mi pójdzie z mechanicznym spasowaniem/montażem bo chcę żeby było tak jak z czujnikiem deszczu - czyli jak oryginał i podpięte do k-bus.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    230
    BMW
    Może znów e32?
    Skąd
    Chorzów
    Widzę że ostro pracujesz przy swojej, zazdroszczę wiedzy i czasu jaki możesz poświęcić. Jeżeli nie byłeś to wpadaj na co-piątkowy zlot do Chorzowa , mnie może też w końcu się uda jak będzie zrobiona.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Hehe dzięki. Okazuje się że wcale nie tak łatwo jest to ze sobą spasować. Niestety musialem też wymienić tunel środkowy na oryginalny. Nie ma tego złego - mam tunel obszyty skórką :)
    Trzecia strefa klimy działa jak należy i wygląda niesamowicie :)

    Trzecia strefa zamontowana. Gdyby się ktoś zastanawiał to da się zamontować bez oryginalnego stelarza (i trzyma się znakomicie), bez oryginalnej wiązki (niewiele roboty) i bez wymiany tuneli nawiewów (tu akurat mnóśtwo roboty żeby coś konkretnego poskładać ze starych), bez oryginalnej kratki nawiewu z czujnikiem temperatury (pasuje stara kratka a czujnik kosztuje 12groszy).
    Ale jest, działa jak należy, podłączona do K-bus, brak błędów w inpa, odczyty temperatury prawidłowe i przy okazji tunelik w skórze :)
    Jedyne pozostaje mi dokupić podłokietnik suwany bo mój niestety nie ma prawa bytu z tym ustrojstwem :)
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 02-06-2013 o 10:07

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    I stało się... Tunel w skórze drażnił oczy - brak przeszyć na desce więc się nie komponowało.... Drażni jeszcze tylko za krotka listwa boczna tunelu i widoczne otwory montażowe dostawki pod trzecią strefę...
    Więc idąc za ciosem - kupiony i zamontowany kokpit w czarnej skórze + suwany skórzany podłokietnik. W sumie wszystko wymienione na skórzane, brakuje tylko schowka pasażera w skórze i boczków drzwiale to już lajtowa zabawa.
    A wszystko przez to, że pojechaliśmy z Martine w okolice rybnika po podłokietnik :) Wróciliśmy z bagażnikiem pełnym gadżetów...
    Ogólnie zdeklarowałem się też - auto będzie szło w kierunku black/shadow. Całe wnętrze w czarnej skórze, z zewnątrz wszystko co srebrne idzie w kierunku czarnego połysku lub mat (zależy co będzie łatwiej kupić w oryginale). To chyba jedyna sensowna opcja dla navarra-violet.
    Póki co polakierowanie na czarny połysk, jak dorwę to będę systematycznie wymieniał na shadow line.
    Lubię ciemność, jest taka tajemnicza :)
    Fotki w weekend porobię, większość już przygotowana.
    Ostatnio edytowane przez bartolo ; 13-06-2013 o 22:52

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    877
    BMW
    730D
    Skąd
    RADOM
    cześć mam pytanie , też dołożyłem 3 strefę ,jak odpalisz furę to 3 strefa włącza się od razu jak przód automatycznie ,czy trzeba ją włączyć ręcznie , ja muszę nacisnąć przycisk na 3 strefie i dopiero rusza .
    730

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Trzeba ją włączyć ręcznie. W sumie mi to odpowiada, nie zawsze wieziesz pasażerów z tyłu więc po cholerę ma dmuchać i wciągać prąd ten wentylator.
    Na pewno jak zgasisz stacyjkę na "chwilę" to po uruchomieniu nadal działa trzecia strefa. Nie mierzyłem na jaki czas można zgasić żeby nadal działała ale stawiam na to że kilka minut.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    877
    BMW
    730D
    Skąd
    RADOM
    dzięki czyli tak jak u mnie.
    730

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Oto fotki aktualne. Jeszcze trochę kosmetyki zostało.







  10. #30
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Super foty X7 :D

Podobne wątki

  1. [E38] kolejny nowy:)
    Przez Seba e38 730i w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-08-2012, 23:01
  2. kolejny szczepan?
    Przez dOOm_PL w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-02-2012, 10:39
  3. Kolejny artykuł o 7er
    Przez Maniekk w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 01-04-2009, 20:45
  4. Kolejny user:)
    Przez blitz w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 09-10-2008, 10:45
  5. kolejny sukces policji
    Przez hrabia81 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-12-2007, 09:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •