Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Webasto...mam czy nie?

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez mysza Zobacz posta
    Ma tez takiego samego pilota dziś sprawdziłem przy +6 odpaliło ale z tego co mi się zdaje to moje działa jako ogrzewanie postojowe. Bo chyba po uruchomieniu auta samo nie odpala się ale muszę się kiedyś zatrzymać kawałek po starcie i posłucham czy ono chodzi jak zgaszę samochód.
    Swoja droga bardzo szybko zaczęło grzać w kabinie po odpaleniu go :) podoba mi się ten bajer

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    213
    BMW
    730d E65
    Skąd
    Zielona Góra

    Post

    tedi lub któryś z kolegów możecie napisać mi całą procedurę załączania ogrzewania postojowego w sensie programowanie godziny itp? Bo nie wiem czy to dobrze robię wchodzę w climate -----> stationary -----> set time 1 -----> wyskakują 2 opcje ustawienia godziny. Pierwsza to włączenia, a druga wyłączenia? -----> ustawiam godzinę -----> klikam switch time 1 i na zaprogramowaną godzinę włacza się ale tylko nadmuch i ale nie ciepłego powietrza. Nie wyłącza też nadmuchu o podanej godzinie chyba że to nie byłą godzina wyłączenia? Co robię źle? Sorki że pytam o takie coś ale nie mogę sobie z tym poradzić :-) ( Nigdy nie miałem webasto)
    Ostatnio edytowane przez mysza ; 14-11-2013 o 06:18

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PaweliGosia
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    454
    BMW
    S8 D2, W221 S500
    Skąd
    Bydgoszcz
    jak nie masz instrukcji w języku polskim to ściągnij. Tam wszystko jest elegancko opisane.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    213
    BMW
    730d E65
    Skąd
    Zielona Góra
    Mam instrukcję ale u mnie nie ma takiej opcji w kompie co jest napisane w instrukcji czyli " aux heating" Czyli to oznacza że nie mam ogrzewania postojowego kabiny?

    Edit. Sprawdziłem na naklejce mam Thermo Top C czyli tylko dogrzewanie silnika. Ona się załacza automatycznie czy muszę je uruchomić jakoś? W takim razie po co mi pilot?

    Chyba w takim razie mam tylko wentylację postojową :-(
    Ostatnio edytowane przez mysza ; 14-11-2013 o 08:57

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez mysza Zobacz posta
    tedi lub któryś z kolegów możecie napisać mi całą procedurę załączania ogrzewania postojowego w sensie programowanie godziny itp? Bo nie wiem czy to dobrze robię wchodzę w climate -----> stationary -----> set time 1 -----> wyskakują 2 opcje ustawienia godziny. Pierwsza to włączenia, a druga wyłączenia? -----> ustawiam godzinę -----> klikam switch time 1 i na zaprogramowaną godzinę włacza się ale tylko nadmuch i ale nie ciepłego powietrza. Nie wyłącza też nadmuchu o podanej godzinie chyba że to nie byłą godzina wyłączenia? Co robię źle? Sorki że pytam o takie coś ale nie mogę sobie z tym poradzić :-) ( Nigdy nie miałem webasto)
    Wiesz co tu akurat nie bardzo jestem w stanie ci pomóc bo ja moje odpaliłem dopiero raz i tylko z pilota tak dla celów sprawdzenia po założonym temacie tutaj.
    A co do szerszych ustawień jego to też teraz dopiero się przyjrzę a jeśli coś się dowiem konkretnego to wówczas postaram się to opisać chyba że mnie ktoś uprzedzi.

Podobne wątki

  1. [ pozostale] WEBASTO mam niesprawne
    Przez Hubertus7er w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-12-2008, 11:26
  2. CO MAM KUPIC A8 D3 CZY E-65 BENZYNE LUB DIEZLA.
    Przez leszko w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 26-10-2008, 09:52
  3. Czy to jest webasto czy jakies przewietrzanie?
    Przez paulo79 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-10-2008, 22:22
  4. Nie mam pytań
    Przez EVAN w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-11-2007, 22:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •