Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Hak holowniczy

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    16

    Hak holowniczy

    witam,
    potrzebuje czasem przewiesc motocykl i mysle nad zalozeniem haka. teraz pytanie, czy mozna zrobic tak zeby nie bylo go widac po zdjeciu kuli? jezdzi ktos z hakiem? jakie firmy polecacie? fotki mile widziane. pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    44
    BMW
    725 TDS
    Skąd
    wielkopolska/ Okonek
    hej ja posiadam hak z firmy ze słupska ( poszukaj kontaktu na necie ) jest on wprawdzie na stałe tz. tak jest opisany ( mocowana główka na 2 sruby ) ja go po prostu odkrecam jak jest mi zbedny i jest ok. zakupiłem zderzak z zaslepka ale kolega ma bez i tez spoko wyglada - koszt ok. 540 pln z przesyłka
    jak chcesz typowo odpinany oryginalnie to kasa - ok. 1400-2000 pln. ( wiem bo tez chciałem taki tylko ta kwota !!! )
    aha szukałem z obciażeniem max. 2200 kg , bo wiem ze sa tansze ale maja mniejszy uciag
    Pozdrawiam - decyzja nalezy do ciebie
    ps. co do fotek to moze w pózniejszym terminie
    Syja14 :o)

  3. #3
    To jesli idzie o nowe haki, ale moze poszukaj oryginalnego - uzywanego z wiazka, sterownikiem. Wiem ze uzywany nie jest jak nowy, ale moze Ci sie trafi akurat rozbita 7er i bedzie ze zderzakiem. Oryginal to oryginal. Ja mam z odkrecana kula,i powiem szczerze ze zdjalem dopiero na spot ;) - wczesniej mi sie nie chcialo

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    157
    BMW
    730d E66
    Skąd
    Lidzbark
    Mam takie pytanko odnosnie haka,tez jestem zmuszony zalozyc,tylko chodzi mi oto jak bedzie on wygladal po demontazu kuli z fajką,czy wogole trzeba ciąć zderzak z zewnątrz.jak to bedzie wygladalo wizualnie.Hak bedzie mi potrzbny sporadycznie,a Wiecie ze jazda no stop z wywaloną fają to porazka.
    Wiele serc jedno bicie - seria 7 ponad zycie!

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez remikm3bmw
    Wiecie ze jazda no stop z wywaloną fają to porazka.

    ;D ;D ;D

    To napewno ..... :hah:

    W ori jest wycięcie w zderzaku i zaślepka do tego więc wygląda dobrze ;)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    52
    BMW
    e 38 740
    Skąd
    radom
    witam Jezeli chcesz kupic oryginalny hak to zaplacisz fortune zobacz na moje zdjecia ja mam chak za 450 zl i nietrszeba ciac zderzaka i kula jest odkrecana .Ja uzywam haka tylko w lato a oryginalny jest ciezko kupic.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    157
    BMW
    730d E66
    Skąd
    Lidzbark
    Byłbym wdzięczny jak byś pokazał mi jak ona z tylu wygląda chodzi mi jak wyglada gniazdo... Dzis dzwonilem do nich zobacz http://www.allegro.pl/item553060036_..._38_ocynk.html

    I wlasnie powiedzieli mi ze nie trzeba ciąć zderzaka od zewnatrz tylko od wewnatrz,wszystko ok tylko chce widziec jak wygląda te gniazdo jak by byl odpinany to by tego nie bylo no ale kasa troche duza bo okolo 1500PLN a na moje używanie od czasu do czasu to bez sensu...
    Wiele serc jedno bicie - seria 7 ponad zycie!

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    52
    BMW
    e 38 740
    Skąd
    radom
    ten chak co ogladales to chyba ten sm co ja mam ,kliknij na zdjecia i zobacz ,niemam chwilowo lepszych fotek a jestem w anglii bez samochodu


  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    157
    BMW
    730d E66
    Skąd
    Lidzbark
    Dzieki Ci bardzo ten haczyk chodzi mi po glowie od kilu dni ale jestem zmuszony zalozyc lub sprzedac i kupic inny..chyba nie wyglada tak zle ze zdjetym,no ale jednak widac gniazdo..jeszcze raz dzięki..pozdrawiam
    Wiele serc jedno bicie - seria 7 ponad zycie!

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    44
    BMW
    725 TDS
    Skąd
    wielkopolska/ Okonek

    hej

    czesc kolego ja mam jak juz wczesniej pisałem hak za mała kase ok. 500 pln z przesylka prosto od producenta ze Słupska. Główke haka po prostu odkrecam jak mi zbedny hak i chowam w kole zapasowym, a gniazdo mam schowane pod oryginalna oslonka w zderzaku która zakupilem na allegro od goscia który miał anglika na cześci a tak wyglada bez haka (zdjecie aktualnie tylko takie -lepszego obecnie nie posiadam )


    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c9053f0e3.html

    ale decyzja nalezy do Ciebie ......?
    Pozdrawiam
    Syja14 :o)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •