Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: [19] Fele do e38....

  1. #11
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ja jestem z opon zadowlony. 7ka też ma takie na przodzie i też jest zadowolony. Na dziurach nic mi nie tłucze ani nie stuka. Co do jazdy w koleinach to wiadomo ściąga bo przy tej szerokości opony to normalne. Ja mam jeszcze amorki Bilsteina B4 więc są twardsze - niestety- niż oryginały co potęguje wrażenie sztywności zawieszenia ale nie jest źle i nie czuje się jakbym jeździł gokartem ;)
    Gdybyś miał inny rozmiar to bym Ci sprzedał za dobre pieniądze moje opony bo akurat jestem w fazie ich sprzedawania a bieżnika mają jeszcze z 6mm...ale jeśli masz 4 felgi o tej samej szerokości to nie wiem czy będą pasować.
    Co do cisnienia to ja mam 2,4 ( chyba :D ) wiem że 7ka eksperymetuje z ciśnieniem ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  2. #12
    7ka
    Gość
    ja mam sprezyny H&R 50mm i amory B4 a opony falken 245/40/20 i takze nie nazeka, z tym ze ja mam plaskie drogi.. co do cisnienia to juz sie dowiedzialem ile konkretnie moj model 7er miec musi przy normalnej jezdzie z normalnym 2-4 osobami na pokladzie i jakims ladunkiem musze miec 2,3 przod - 2,5 tyl.. tak samo powinien miec chyba 735i.. pamietaj ze zle opony moga zepsuc wrazenia z jazdy!! opony sa najwazniejsze !!

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    super dzieki za pomoc......pozdrawiam
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    tak jak evan pisze, najwazniejsze opony, u zony jest 235/40r17 i absolutnie nic nie ciaga na koleinach, ja troszke czuje a w e36 jest miodzio, moze to przez rozporke na kielichach niewiem, ale z wlasnego doscwiadczenie najlepsze opony na koleiny to Conti sport contact 1 absolutnie nic nie ciagają

  5. #15
    7ka
    Gość
    a ja sie zapytam o taka rozpurke do e38... czy takie cos wogole jest do nas? i co ona daje..i czy wogole cos daje ...

    co do tych Conti :/ moze na suchej sa super..ale ja juz kiedys pisalem ze na mokrej myslalem ze sie zabije..

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    o ten modelu piszesz?


  7. #17
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Jest Krzychu tylko widziałem na ebay.com a tam drogo by to wyszło ....... taka polerowana jak bumerang mam gdzieś fote ...jak coś wlepie :]


    Prosze chromik...



    Macik....



  8. #18
    7ka
    Gość
    @ krzywy nie nie ... mi chodzilo o model sport contakt 2

    http://images.google.pl/imgres?imgur...lr%3D%26sa%3DN

    Anatol ale czy wogole to cos daje?? po co to jest?? do usztywnienia zawiechy? czy to sie nie objawia utrata komfortu?

  9. #19
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    no wlasie, sport contact2 niejedzi tak dobrze jak starszy model :D

  10. #20
    7ka
    Gość
    te co pokazales sa ok,mialem je w golfie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •