pogrzebałem dziś trochę przy telefonie, i co zauważyłem:
znalazłem opcje która wyłącza telefon po wyłączeniu zapłonu (ustawiłem na 2 minuty i faktycznie telefon wyłączył się po 2 minutach),
telefon działa z karta plusgsm (motorola działa tylko z play i starszymi już niedostępnymi kartami) :-D :-D ,
jak zaświeciłem światło nad lusterkiem klawiatura zaświeciła się mocniej :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
jak zgaszone są swiatła w samochodzie (w kabinie) klawiatura się świeci słabo ale widocznie,
no i z kartą plusa loguje się natychmiast do sieci, z karta play świecił się trójkąt (roaming wew sieci) i logował długo.....
przy włączonym oświetleniu kabiny
przy wyłączonym oświetleniu kabiny, na zdjęciu nie widać ale klawiatura się świeci tak, że podczas jazdy w nocy widać klawiaturę. Zauważyłem że na wyświetlaczu (lewa górna strona jest coś w rodzaju czujnika, być może to czujnik oświetlenia)
![]()







Odpowiedz z cytatem