Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: E32 M30 naprawa; hamulce, klima, amory

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    32
    BMW
    było e32 750 jest e46 320d
    Skąd
    Kołobrzeg
    co do czujnika w chłodnicy to jest od strony pasażera wpuszczony z boku chłodnicy ! sprawdź na realoem przypominam że mam e32 750!!!
    numer to 61311378073 wejdź na www.realoem.com i sprawdź!!!
    a powinien się włączać 1 bieg razem ze sprężarką klimy bo tak jest na schemacie elektrycznym a jeśli nie jest włączona klima to przy określonej temp. a 2 bieg przy jeszcze wyższej temp. i oba te obwody są niezależne od siebie!!!

  2. #22
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez TC
    co do czujnika w chłodnicy to jest od strony pasażera wpuszczony z boku chłodnicy ! sprawdź na realoem przypominam że mam e32 750!!!
    numer to 61311378073 wejdź na www.realoem.com i sprawdź!!!
    a powinien się włączać 1 bieg razem ze sprężarką klimy bo tak jest na schemacie elektrycznym a jeśli nie jest włączona klima to przy określonej temp. a 2 bieg przy jeszcze wyższej temp. i oba te obwody są niezależne od siebie!!!
    hola hola kolego byłem przekonany ze piszemy cały czas o chłodnicy klimy... :D

    pzdr

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    Witam
    Pozwólcie że podłączę się do tematu. Właśnie zakupiłem 740i E32 i fajnie by było aby w tym samochodzie coś działało - ma wszystko co chyba było możliwe na 93 rok, ale do sedna - klimatyzacja nie działa - no ok - ale dając na zimne powietrze cały czas leci mi z nawiewów ciepłe - wg mnie nie jest to normalna sprawa. Przypuszczam że może to być termowłącznik w nagrzewnicy - ale to tylko przypuszczenia. E30 cos takiego miala - nie wiem jeszcze jak to jestw przypadku e32 - bo to lekka przepasc pomiedzy tymi samochodami. Prosilbym o pomoc i jeszcze nie raz napisze i gdy bede mogl to sam pomoge. Jeszcze jedno - jaki czynnik chlodniczy do klimatyzacji byl w 93 roku - od kwietnia do powyzszego modelu i ile go wchodzillo?
    Z góry dzieki i pozdrawiam
    Chester

  4. #24
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez chester
    Witam
    Pozwólcie że podłączę się do tematu. Właśnie zakupiłem 740i E32 i fajnie by było aby w tym samochodzie coś działało - ma wszystko co chyba było możliwe na 93 rok, ale do sedna - klimatyzacja nie działa - no ok - ale dając na zimne powietrze cały czas leci mi z nawiewów ciepłe - wg mnie nie jest to normalna sprawa. Przypuszczam że może to być termowłącznik w nagrzewnicy - ale to tylko przypuszczenia. E30 cos takiego miala - nie wiem jeszcze jak to jestw przypadku e32 - bo to lekka przepasc pomiedzy tymi samochodami. Prosilbym o pomoc i jeszcze nie raz napisze i gdy bede mogl to sam pomoge. Jeszcze jedno - jaki czynnik chlodniczy do klimatyzacji byl w 93 roku - od kwietnia do powyzszego modelu i ile go wchodzillo?
    Z góry dzieki i pozdrawiam
    Chester
    Jesli leci ci z nawiewów ciepłe to albo wyster tychze (sterownik jes pod deska rozdzilcza w nogach) albo prozaiczne elektrozawory padły a wtedy grzeje stale..

    co do czynnika to powinienes miec orginalne wlepki (o ile auto nie jest po strzale) ale nie obawiał bym sie R12tki wchodzi go bardzo duzo bo w okolicach 1800dm..


    pzdr

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    175
    BMW
    E36 325, ex 2xE30, E32
    Skąd
    Żory
    To że Ci grzeje to pewnie elektrozawory, a sa jakieś zmiany po pstrykaniu nawiewami? na szybe-nogi, tylko na nogi?? Bo może tez coś z panelem sterującym moze być...

    od chyba już 92 roku wszystkie beemki wychodza z R134A, posiadają nalepkę nad lampami przednimi (tak jak i Mib napisał)

    jakby co to:

    Chłodnica - od 360zł nowa , niewiadomo jak kompresor, przewody...

    pozdrawiam

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    dzieki wielkie Panowie
    Bede szukal cierpliwie - nie mam innego wyjscia. Jak reguluje nawiewami to kierunki obiera dobre ale cały czas gorace powietrze leci - silniczki przepustnic dzialaja.
    Gdyby ktos z Was mial chwilke i chęci niech mi posle tutaj linka lub nr czesci elementów odpowiedzialnych za taki stan rzeczy (http://www.realoem.com/bmw/select.do ).
    Z góry wszystkim dziękuję - może i ja Wam w czymś pomogę - poki co samej 7 się uczę.

    Pozdrawiam
    Chester

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •