Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: będzie mandat czy nie?

  1. #11
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,392
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez kal!ber Zobacz posta
    -czy miejsce postawinia przenosnego fotoradaru musi mieć legalizacje(chodzi mi o to czy mogą go stawiać w byle jakim miejscu na danym odcinku np.1.1km)
    Jeśli chodzi o mobilne fotki to każdorazowo muszą mieć zgodę na ustawienie urządzenia: miejsce i data oraz bodajże czas w którym radar będzie "zarabiał"
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  2. #12
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez kal!ber Zobacz posta
    -czy miejsce postawinia przenosnego fotoradaru musi mieć legalizacje(chodzi mi o to czy mogą go stawiać w byle jakim miejscu na danym odcinku np.1.1km)
    Jeśli chodzi o mobilne fotki to każdorazowo muszą mieć zgodę na ustawienie urządzenia: miejsce i data oraz bodajże czas w którym radar będzie "zarabiał"
    Jak również między innymi:
    -możesz zażądać temperatury jaka w dniu wykroczenia była gdyż w zamówieniach publicznych na fotoradary JEST zakres temperatury zawnętrznej w jakiej fotoradar MOZE pracować
    - możesz zażadać jeżeli będziesz a jednostce SM/ITD aby to zdjęcie okazali Ci na tym akurat fotoradarze gdyż są do tego zobowiązani ( Twoje zdjęcie musi byc na twardym dysku urządzenia anie w komputerze)

    + wiele innych pierdółek...z tym że do tego trzeba chęci czasu i wytrwałości..jak ktoś ma mandaza 50zł to może sensu nie ma ale za 500zł i to kilka sztuk to....
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #13
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez martinez538 Zobacz posta
    Witam, 3 dni temu wracałem z roboty, na ograniczeniu do 70km/h fotoradar strzelił mi fote na zegarze miałem 110-120km/h, wkur... się strasznie ale po przybyciu do domu zobaczyłem że tablica rej. jest kompletnie błotem pośniegowym pokryta trochę się ucieszyłem, ale potem zdałem sobie sprawę że jest jeszcze ta mała naklejka na szybie i teraz moje pytanie czy policja ma możliwość zrobienia zbliżenia tejże naklejki? Dodam że jechałem około 20 godziny czyli ciemno jak... i padał śnieg z deszczem jeśli to ma znaczenie
    Ma znaczenie, bo jeżeli płatek śniegu odbił światło flasha i zasłonił naklejkę to nic Ci nie przyjdzie ale to będzie czysty fart bo technicznie kamerki są bardzo wysokiej jakości i zrobienie zbliżenia na naklejkę to nie jest żaden problem.

    @Bezi dostałeś odpowiedź na pismo?
    Ja zawsze bałem się podważać sprawy iż auto może nie być moje. Znam swoje sposoby na to aby nie dostać mandatu ale nigdy nie dostałem zdjęcia na tyle blisko aby zaryzykować podważenie własności samochodu.
    W sumie to dostałem takie zdjęcie i Sąd jest na tyle blisko, że mógłbym podjechać ale dostałem zdjęcie od tyłu więc mandat i tak nie przyjdzie bo sądy takie zdjęcia odrzucają od razu (to chyba, że jakiś asesor jełop wydaje wyrok zaoczny)
    Ostatnio edytowane przez coboss ; 06-12-2012 o 10:21
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar martinez538
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    447
    BMW
    330xd e91/ ex740iA e38 2000r/525i e34 1990r
    Skąd
    Myszków
    nie wiem czy to ma znaczenie ale fotoradar który uwiecznił mój wyczyn był stacjonarny tzw "budka na szpaki"

  5. #15
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Hehehe zobaczcie sobie to:http://www.youtube.com/watch?v=8PebJ_tcmIs
    Naturalnie to dla naszego dobra i bezpieczeństwa na drodze.


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  6. #16
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    moja ostatnia fotka 1 listopad
    [IMG=http://img163.imageshack.us/img163/3964/20121213222350.jpg][/IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
    [IMG=http://img198.imageshack.us/img198/7176/20121213222401.jpg][/IMG]

    Uploaded with ImageShack.us za fotce widac drugie auto!!!! i mam jeszcze obiekcję jeżeli chodzi o godzinę . w tym czasie pisałem na fb z telefonu dlatego widac tylko 1 reke na fotce . w czasie kiedy radar cyknał mi fotke ja wysłałem wiadomość ze wyruszam z domu a w tym czasie 3 kilometry dalej radar robi mi słit focie. może to fb sie myli z pokazywaniem czasu????
    Ostatnio edytowane przez szczurek ; 13-12-2012 o 21:52
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  7. #17
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez szczurek Zobacz posta
    w tym czasie pisałem na fb z telefonu dlatego widac tylko 1 reke na fotce . w czasie kiedy radar cyknał mi fotke ja wysłałem wiadomość ze wyruszam z domu
    Gratulację
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #18
    Co do pytania dotyczącego naklejki na szybie, to jeśli tylko szyba w tym miejscu była czysta, nie ma najmniejszego problemu ze zrobieniem zbliżenia tak, aby dało się z niej odczytać numer rejestracyjny pojazdu

  9. #19
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Ja już sie nie wypowiadam bo będzie zaraz że pomagam w egzekucji prawa.

    Ale z tego co widzę to szczurek od tego czasu auto stoi gdyz codziennie coraz więcej śniegu na nim widzę :D :D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  10. #20
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    Tomku mylisz sie. kilka razy w miedzyczasie pojezdzilem ja. fakt ze do pracy i do domu ale zawsze to cos :-) pytanie moje . czy autko ktore jedzie tam w oddali moze dyskwalifikowac moj pomiar predkosci???
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

Podobne wątki

  1. czy ta pompa będzie też do e38? pilne!!!!!
    Przez zelu w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-09-2012, 06:18
  2. [elektryka] Skończyło się i nie będzie...
    Przez mynio88 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-04-2012, 18:51
  3. Czy stacyjka od e39 będzie apsowała do e38
    Przez BatoFF w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-12-2011, 09:40
  4. 735 czy za taką cenę auto będzie ok ?
    Przez krabi_one w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-10-2009, 17:09
  5. ominąć mandat - czy to prawda ??
    Przez olejus w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-02-2008, 20:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •