Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Zalanie silnika wodą ....

  1. #11
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    kazdy diesel bmw ma tam przy halogenie wlot powietrza.. ale nie wiem gdzie jest moj 8/

    czyli nie mozna wjechac do wody siegajacej do zderzaka... :x dobrze ze mam obnizony przod o 5cm :?

    Kanal dolotowy wyglada tak jak w tej aukcji i siega za halogan (w benzynie) w nowszych dieslach mozwe byc nieco inaczej ale raczej tez podobnie

    http://www.allegro.pl/item415460961_...bmw_7_e38.html
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  2. #12
    7ka
    Gość
    hm...

    musze sie zaglebic w ten temat.. ta rure z aukcji to mam.. ale co to jest w blotniku..

  3. #13
    Dzieki koledzy , w srode auto jedzie do mechanika . W najgorszym wypadku kupuje silnik z anglika bo remont w V8 kosztuje duzo $$ ... mam nadzieje ze to cos mniejszego . Auto musialem wziasc na hol poniewaz zgaslo pod domem mamy naszego prezydenta od razu podszedl pracownik BOR-u spisal mnie i powiedzial zebym zabral auto w ciagu 15 min bo oni to zrobia ...

  4. #14
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez BorysFromWarsaw
    Dzieki koledzy , w srode auto jedzie do mechanika . W najgorszym wypadku kupuje silnik z anglika bo remont w V8 kosztuje duzo $$ ... mam nadzieje ze to cos mniejszego . Auto musialem wziasc na hol poniewaz zgaslo pod domem mamy naszego prezydenta od razu podszedl pracownik BOR-u spisal mnie i powiedzial zebym zabral auto w ciagu 15 min bo oni to zrobia ...
    Co do zachowania BOR to troche nadgorliwi! Chyba ze to obiekt srategiczny ze wzgledu na bezpieczonstwo IV RP bo napewno nie mojego! Zenada!!

    Zycze Ci powodzenia Borys! :papa:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #15
    nie wiecie ile moze kosztowac jakis silnik z anglika + przelozenie go do mojego auta bo na allegro znalazlem 2 silniki m60 ale ceny są chore :/ za tyle mozna calego anglika sobie przyprowadzic ....

  6. #16
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Pamiętaj o rozruszniku ;)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    106
    Czyli na Zoliborzu padla ci fura jesli przed domem mamy prezydenta zaparkowales? Co do Anglika to niewiem za ile proponowali ci sam silnik ale nieraz u nas mozna z aukcji kupic jakies rozbite bez prawa rejstracji auto za grosze i oprocz silnika mialbys jeszcze srodek i elementy ktore mozna zawsze odsprzedac i koszty beda jeszcze mniejsze.
    MOJE CAR AUDIO W E38
    http://forum.7er.pl/moje-skromne-car...db6b8239#44995 I ciagle trwaja ulepszenia.

  8. #18
    Owszem , na żoliborzu . Rog Mickiewicza i Potockiej . Jeszcze jest jedna mozliwosc . sprzedac auto tak jak stoi za "co łaska" i zapomniec .

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez BorysFromWarsaw
    Owszem , na żoliborzu . Rog Mickiewicza i Potockiej . Jeszcze jest jedna mozliwosc . sprzedac auto tak jak stoi za "co łaska" i zapomniec .
    No i ile za nią weżmiesz...? 5tyś...???
    Chyba, że będziesz się bawił i sprzedawał ją na części... ;)

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC
    Ja kupił bym inny silnik, (najlepiej nie angol, więcej roboty). I wymienił, Trochę to czasochłonne ale proste jak budowa cepa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •