Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ zawieszenie] przenoszenie

  1. #1
    Vip Vip Awatar co arti
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    251
    BMW
    750 il
    Skąd
    Włocławek

    [ zawieszenie] przenoszenie

    Witam użytkowników 7er . Mam kłopoty z tylnym zawieszeniem Po wymianie tuleji plywających i wachaczy tych ze swożniami bo były luzy oraz zmieniłem koła z 16'' na 18'' 245/50/R18 mam wrarzenie jakby na uskokach przenosiło i buja jakby były jeszcze gdzieś luzy a sprawdzałem .I niewiem czy to nie wina kątów bo są ustawiane. pomocy!!
    B-ędziesz M-iał W-szystkie

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    kolego mam tak samo jak zmienilem z 16 na 18".Na dołach lata dupa jak głupia,katy mam ustawione(lekka poprawa)ale nie jest dobrze.Przymierzam się do wymiany amorków z tyłu?!

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38, M62B44TU, 2000r
    Skąd
    Aachen
    Miałem podobny problem w Mondeo. Szczególnie przy zmianie kierunku jazdy, miałem wrażenie, jakby tył lekko wpadał w poślizg.
    Okazało sie, że tylne amortyzatory były zdechnięte. Po wymianie wszystko wróciło do normy.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez ac_kotlet
    Miałem podobny problem w Mondeo. Szczególnie przy zmianie kierunku jazdy, miałem wrażenie, jakby tył lekko wpadał w poślizg.
    Okazało sie, że tylne amortyzatory były zdechnięte. Po wymianie wszystko wróciło do normy.
    trochę odetchnąłem!Więc jest szansa,że u mnie będzie to samo?!

  5. #5
    Vip Vip Awatar co arti
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    251
    BMW
    750 il
    Skąd
    Włocławek

    bmw 7

    Witam ! tak myślałem że będzie trzeba zainwestować w amory ! jakie polecacie?[/b]
    B-ędziesz M-iał W-szystkie

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Sprawdz zbierznosc!!! Przodu jak i tylu! Ja walczylem z obiawem przenoszenia ponad pol roku.... myslalem ze zwariuje, poniewaz wszyscy mi mowili ze jest fabryka i nie ma zadnych luzow. Zbierznosc robilem, i to mnie zmylilo ze dopiero teraz pojechalem sprawdzic i sie okazalo, ze facet ktory mi to robil ustawil przod wogole z kosmosu, a tylu wogole nie ruszyl!!!! Na tyl jade jeszcze raz (facet poszedl na urlop od dzis), a musi zdjac kola by tylne sruby od regulacji ruszyc, bo mowi ze chyba nigdy nie byly ruszane!
    Rece mi juz opadaja na tych fachowcow, tym bardziej ze bylem u faceta z reklamacja bo czulem ze dziwnie wozi, jeszcze raz zalozyl swoje pierdolniki i powiedzial ze jest idealnie.... :razz: teraz po zrobieniu tylko przodu jest dobrze, a podobno jak tyl zrobi(minimalnie jest przkoszony) bedzie idealnie :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •