Moi Drodzy już kilka razy...jak i również wczoraj i dzisiaj rano o 5.30 miałem problem z zamknięciem drzwi od kierowcy...kilka dni temu ten sam problem miałem z drzwiami od pasażera...wiem,że taka usterka występuje w tym modelu ale chciałem poradzić się w pewnej sprawie.Otóz dzisiaj po południu wymontowałem tę zaślepkę plastikową nad zamkiem i napsikałem tam takiego multi smaru...kierowałem najwięcej strumień w stronę zamka i klamki i tak jeszcze dookoła...myślę,że wszystko się tam dobrze nasmarowało.Nie chciałem ściągać panelu tapicerki bo nie mam garażu a przy takim mrozie to raz,że praca nie idzie a dwa to można coś naprawdę połamać...Moje pytanie do Was jest takie czy mogłem tym smarem uszkodzić tam coś elektrycznego czy raczej nie obawiać się?...Wszystko chodzi normalnie a czy smar zadziałał to dopiero okaże się rano.Dodam,ze troszkę pokiereszowałem jeden z tych korków zanim doszedłem jak wyjmuje się je bezproblemowo(ta środkowa częsć jest tak spasowana z tą ramką,że myślałem,że to jedna całość:D ) ale juz zamówiłem 4 nowe tutaj w serwisie...koszt żaden.