Strona 2 z 32 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 317

Wątek: Witam wszystkich

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    To chyba moje byłe BMW, ale po mnie miała już z 6 właścicieli krótko terminowych ty będziesz teraz 7 zgaduje że masz tablice TK.
    Mam nadzieje że chociaż ty zostaniesz z nią na dłużej i zamiast pogorszyć to poprawisz jej stan, nagrzewnice to najlepiej wymień całą bo chłodniczka jest strasznie zasyfiona że ciężko puszcza powietrze kup polift z filtrem pyłkowym. Jednakże ja problemów z dmuchawą nie miałem i jakoś to jeszcze działało włącznie z klimą.
    Tak dokładnie to Twoje byłe auto. Mam już zakupione części i wszystko będzie zrobione tak jak ma to być. Ktoś wcześniej pewnie stwierdził, że po co robić nagrzewnice skoro idzie lato, jak lato się kończyło to po co to robić, lepiej sprzedać auto :) Rejestracja się zmieni a auta nie oddam tak długo jak tylko to możliwe.

  2. #12
    nie wiedzisz , że jest jej zimno ? schwaj ją gdzies ! ;D
    ♥♥♥ BLACK MAGIC ♥♥♥

    Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami, otaczani szarymi problemami osądzani pochopnie ...
    Po co płacz i skrucha? Płomień chwili, wolność złap i nie daj się oszukać.

    AJK : (

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Super że ma je ktoś kto przynajmniej ma jakieś sensowne plany wobec niej to dobre auto daje radość wady widać na pierwszy rzut oka ale wszystko się da zrobić i tego ci życzę powodzenia ;)

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    Super że ma je ktoś kto przynajmniej ma jakieś sensowne plany wobec niej to dobre auto daje radość wady widać na pierwszy rzut oka ale wszystko się da zrobić i tego ci życzę powodzenia ;)
    Szczerze to na pierwszy rzut oka specjalnie nie zauważyłem żeby była skrzywdzona czy tam wybrakowana. Ogólnie jak ją zobaczyłem to już bylem w 70% przekonany, że biorę a po jeździe próbnej wiedziałem na 100%. Na drugi dzień tylko trochę się zdziwiłem jak mnie wypiździało na pierwszej długiej przejażdżce. Kiwi - póki co niech marznie, ja też marzłem. ;) Pozdro!

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    230
    BMW
    Może znów e32?
    Skąd
    Chorzów
    Witam serdecznie nowego właściciela, już się znamy osobiście. Przy wymianie dóbr nic nie było ukrywane, nawet latarkę przyniosłem by można było dotrzeć w ciemnie zakamarki ; ) Zdecydowanie musimy się spotkać po zimie na jakimś lokalnym spocie.
    Ostatnio edytowane przez NightSnail ; 03-12-2012 o 18:18

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Cytat Zamieszczone przez Zavoli Zobacz posta
    Szczerze to na pierwszy rzut oka specjalnie nie zauważyłem żeby była skrzywdzona czy tam wybrakowana. Ogólnie jak ją zobaczyłem to już bylem w 70% przekonany, że biorę a po jeździe próbnej wiedziałem na 100%. Na drugi dzień tylko trochę się zdziwiłem jak mnie wypiździało na pierwszej długiej przejażdżce. Kiwi - póki co niech marznie, ja też marzłem. ;) Pozdro!
    Ja tak samo miałem jak ją pierwszy raz zobaczyłem przed kupnem jak Na E32 jest bardzo zadowalająca. I oby tak było jak najdłużej ;)

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    W końcu od dwóch dni mam auto, ogrzewanie jest, niestety non stop bo elektrozawory są padnięte tak więc prezent na święta wymuszony będę musiał sobie sprawić. W dwa dni zrobiłem 400 km, sam nie wiem gdzie, całe szczęście wszystko śmiga i działa jak należy. Ogólnie ogień z dupy. Zdjęć więcej póki co nie daję bo pogoda na sesje nie jest najlepsza!







    Pogoda ładna i wypad świąteczny też udany. Jak się umyła to zmieniła kolor :p
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 27-12-2012 o 11:52

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    No no kolego Dziękuje Ci, że dobrze się nią opiekujesz :beer:i Widze że moja piękna aż promienieje i jest jej dobrze Musimy się kiedyś spotkać odwiedze ją Ciekawe czy mnie pozna :P
    Aż w oczy rzucają się te piękne i równe szczeliny mało która E32 ma takie równe i ładne szczeliny między maską a błotnikami.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 27-12-2012 o 15:46

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Załącznik 5188
    Nowy rok pora zacząć, olej, filtry, świece - kot gratis.

  10. #20
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    A ja Cię witam jeszcze raz - teraz świadom praw i obowiązków że Ty to TY - mordo Ty moja :D potwierdzam spoty kształcą !!!

    A kotek ładny :dirol:
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Podobne wątki

  1. [E65/66] Witam Wszystkich
    Przez mysza w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 12-10-2013, 11:44
  2. [E32] Witam wszystkich
    Przez neo800 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-06-2011, 14:14
  3. Witam wszystkich
    Przez lewy011 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 17:58
  4. Witam wszystkich :)
    Przez riku w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 17:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •