Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: PONTIAC FIREBIRD 2.8 V6

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice

    PONTIAC FIREBIRD 2.8 V6

    jak w temacie chodzi mi o takie wlasnie autko czy ktos z was mial okazje czyms takim jezdzic ?? ostatnio coraz bardziej choruje na taki dziwny woz :)
    http://moto.allegro.pl/item417730623..._v6_b_gaz.html
    dzieki za odp

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    :)

    ja mam takiego:)) jeździ nim mój kuzyn w Poznaniu..jeszcze mi go nie splacił

    igiełeczka , kolor "czerwień Ferrari" on zmienił w nim silnik bo miałem poprzedni 5,7 literka a teraz jest właśnie V6 2,8 litra...co moge powiedzieć? bajka...
    aha ja miałem model tzw McLarena czyli w pełni analogowy wiesz w srodku okrągłych sześć zegarów...zero eektroniki, poza domykaniem tylnej klapy i klimatyzacją


    Easy

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    o kurcze no pieknisty jest :D
    chce takiego kupic tylko nie wiem jeszcze jak z dostepem do czesci jest
    ile Ci to palilo przy normalnej jezdzie plus zabicie paru spod swiatel ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Tego czerwonego z ogłoszenia pamiętam, jak widac jezdził u mnie w mieście. Nie był on w najlepszej kondycji.
    Ja mam Kumpla który jest pasionatem wozów amerykańskich i ostatnio właśnie kupił dokładnie taki model. On sam uważa ze to tylko pół silnika ale kupił go ze względu na rewelacyjny stan (jakiś lekarz go całkowicie odrestaurował). Jeśli będziesz miał ochotę to mogę Cię z nim ustawić to sobie porozmawiacie. Posiada dużą wiedzęna temat tego typu wozó, wie na co zwrócić uwagę. Kumpel mieszka tez w Tychach takze ewentualnie będziesz miał blisko.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    :)

    Cytat Zamieszczone przez nino
    o kurcze no pieknisty jest :D
    chce takiego kupic tylko nie wiem jeszcze jak z dostepem do czesci jest
    ile Ci to palilo przy normalnej jezdzie plus zabicie paru spod swiatel ;)
    dostep do częsci jest bardzo dobry, ja w w nim np..wymieniałem alternator , bo auta akurat są bardzo wrazliwe na awarie i prądożerne..cena za w pełni zregenerowany - 250 pln + złom , co do spalania ...radzi sobnie nieźle z tym silnikiem 2,8 średnio ok 11 w trasie, w mieście około 15-17 cóz ..amerykanin poprostu

    Easy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •