Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 57

Wątek: BMW e38 740 i INDYVIDUAL

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Może po prostu miał strzała w przód i goście na szybko skleili co się dało a resztę wymienili i pomalowali, może reszta silnika jest OK?

  2. #42
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ewidentnie polepione na szybcika do sprzedaży... Jak Twój mechanik zobaczył co i jak po ściągnięciu pompy dopiero to jak mieli to widzieć w serwisie? ok , chłodniczka oleju itp mogli widzieć.. Serwis sprawdzał Ci aku?? Mógł być full załadowany a jeśli po 4 dniach pada to może auto Ci się nie usypia itp..Tak jak już wspomnieli przedmówcy nikt podczas sprawdzania auta nie rozkręci go na części pierwsze..Ogólnie kupujać auto trzeba liczyć się z kosztami tu znów pisano już że większość z nas prędzej czy póżniej wsadziło w auto kupe kasy..Ty masz to na początku. Nigdy jadąc do dziadowskiego ASO nie mozesz być pewny że to co Ci powiedzą to 100% prawda bo sami jej nie znają !!! Nie bronię ich ale póki co sam nie wiesz co z motorem jeszcze!?. ..

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik Awatar slowik871
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    226
    BMW
    Bmw E38 735iA,Bmw e39 530dTouring,BMW535DTouring
    Skąd
    Wiechowo
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Ewidentnie polepione na szybcika do sprzedaży... Jak Twój mechanik zobaczył co i jak po ściągnięciu pompy dopiero to jak mieli to widzieć w serwisie? ok , chłodniczka oleju itp mogli widzieć.. Serwis sprawdzał Ci aku?? Mógł być full załadowany a jeśli po 4 dniach pada to może auto Ci się nie usypia itp..Tak jak już wspomnieli przedmówcy nikt podczas sprawdzania auta nie rozkręci go na części pierwsze..Ogólnie kupujać auto trzeba liczyć się z kosztami tu znów pisano już że większość z nas prędzej czy póżniej wsadziło w auto kupe kasy..Ty masz to na początku. Nigdy jadąc do dziadowskiego ASO nie mozesz być pewny że to co Ci powiedzą to 100% prawda bo sami jej nie znają !!! Nie bronię ich ale póki co sam nie wiesz co z motorem jeszcze!?. ..
    Zgadzam się ja miałem nowy aku bosch silver s5 w Bmw E32 i coś mi tajemniczo rozładowywało aku do zera ze musiałem kleme zdejmować,dopiero nastepny właściciel doprowadził to do porządku oczywiście powiedziałem o tym fancie te auta mają swoje lata i rózne przygody mogą sie zdarzyć,ale sposób poskładania i naprawy poniżej krytyki.Ja mam jednego mechanika od swoich Bmw facet miał kilka Bmw nie jest filozofem,a zacznij jezdzić od jednego do drugiego ten powie wymieniaj ten powie jeżdzij a serwis w polsce hmmm prosty przykład zarabiania kasy pytam o pompke PALIWA progową cena 1048zl!!oryginał ta sama pompka bez znaczka Bmw VDO producent 412zl jezdze do dzisaj myślałem nad e65 bardzo mi sie podobają i pewnie kupie ją za 2 lata Prawda jest taka ze wiele osób kupuje 7,eski,A8 a bo koszt zakupu nie są takie wygórowane a potem bierze pożyczke na wymiane swiec czy prosta obsługe olejwo-filtrowa widzialem taka S-ke ładna znajomy dał 32tys,jak otworzył sie worek tak lecialo do 20 żeby auto normalnie jezdzilo,i tak to w życiu bywa a potem człowiek sie gotuje a sami wiemy jak w naszej Tuskolandi się żyje,moim zdaniem mogłeś jechać do i innych warsztatow skoro nawet nie podpieli sie pod kompa,ale niechce tego oceniać niewiem czy nie pośpieszyłeś się z zakupem i nie skusił Cię ten indivdual niż stan auta ta klapa z tyłu też nie ciekawa.A sprzedający zawsze powie Ci jeśli ma coś do ukrycia to co chcesz usłyszeć..trzeba było chwile poczekać ewentualnie pojechać gdzie indziej sprawdzić auto wydałbyś klika stów a tak jest tak jak teraz..wkażdym bądz razie życze jak najlepiej i szybkiej reanimacji BMW:)
    Ostatnio edytowane przez slowik871 ; 14-03-2013 o 09:16

  4. #44
    Zaawansowany Użytkownik Awatar aras232
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    285
    BMW
    bmw 730(e32)i bmw 740i (e38)powrót bmw 730(e32)
    Skąd
    Zielonka
    Witam ponownie auto trafiło znów na serwis kierownik stwierdził że bmw ogólnie składa samochody na silikon z dużą pewnością jednak mechanik stwierdził że nie nataki.Co do przeglądu silikon widać od razu po zdjęciu górnej obudowy Serwis tłumaczy się tym że oni oglądają auto wizualnie nie mechanicznie bo zeszło by się 2 dni.Dodam że serwis trwał 3 godz w takiej sytuacji serwis powinien mieć karteczkę na drzwiach robimy serwis wizualny bo taki sam sobie zrobiłem.Sprawa trafiła do turbo kamery w środę mają przyjechać mam opowiedzieć moje zdanie

  5. #45
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Powodzenia w działaniach. Daj znać jak zapadnie decyzja o emisji programu.
    Najlepiej jakby podjechali też z kamera do poprzedniego właściciela :)

  6. #46
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Sam jestem ciekawy co z tym dalej będzie, czekamy na relację jak juz będziesz miał więcej info ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #47
    Zaawansowany Użytkownik Awatar aras232
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    285
    BMW
    bmw 730(e32)i bmw 740i (e38)powrót bmw 730(e32)
    Skąd
    Zielonka
    Na pewno dam znać w środę zaczynamy z tego co wiem od redaktorki serwis teraz tłumaczy że zostałem poinformowany że auto to szrot śmieszne i kupiłem chyba po to żeby postawić za domem i oglądać.Co do sprawy wiem że jest już umówiony radca prawny, rzeczoznawca, mechanik z tvn, gość UOKiK

  8. #48
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    A jakie masz papiery z serwisu po tym przeeglądzie?

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik Awatar aras232
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    285
    BMW
    bmw 730(e32)i bmw 740i (e38)powrót bmw 730(e32)
    Skąd
    Zielonka
    Posiadam opis mechanika,grubość lakieru i wydruk z komputera choć i tak nie wiem o co tam chodzi .Po ostatniej wizycie reklamacyjnej dawałem hasło alternator mechanik z miejsca zaglądał alternator pęknięty sklejony ale to tylko obudowa ładuje czyli sprawny tylko to nie alternator z malucha i jest on chłodzony cieczą czyli powinien być szczelny nic nie mówiłem gdzie jest popękany.Zapytałem się że coś tnie pasek jeden rzut okiem koło pasowe popękane i do tego napinacze wcześniej nie było o tym ani słowa co dalej viskoza do wymiany przyczyna auto stało długo i się popsuło.To są słowa mechanika w serwisie wcześniej nie dostałem takich info na temat auta a teraz wszystko są w stanie zobaczyć dziwne.Podsumowując jeśli jest ktoś z forum kto chce kupić moje auto za cenę 24tyś już ze zrobioną pompą wody i przekazaniem wszystkich usterek jakie są w tym momencie do zrobienia to zachęcam to kupna.Bo ja po takim opisie auta nie kupił bym za 5tyś

    dodam jeszcze że nie ma w papierach żadnej info na temat wody w chłodnicy a był sprawdzany przez mechanika.Na moje oko jak wleje płyn to szlak trafi silikon.ABS przy kole skręcony na wiele dłuższą śrubę z drugiej strony jest ok.Wymieniam podstawowe rzeczy widoczne gołym okiem wystarczy być mechanikiem ja nie jestem musiał mi ktoś to pokazać
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 30-03-2013 o 15:16

  10. #50
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Hmm, ostatnio byłem na bezpłatnym przeglądzie wiosennym i jak porównam z tym co piszesz o tym serwisie to jest niebo a ziemia. Sprawdzali godzinę, wypisywali, diagnozowali. najpierw z autem na ziemi, później na podnośniku. Na koniec raport ze wskazaniem co trzeba wymienić, jaka cena części i wycena robocizny.
    W twoim przypadku zrobili niezłą manianę i muszą się liczyć z konsekwencjami.

Podobne wątki

  1. e38 750i Indyvidual.
    Przez LeSiO w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-10-2009, 13:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •