Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42

Wątek: Powrót z nową 7er ;)

  1. #31
    Początkujący Użytkownik Awatar mucha_177
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    47
    BMW
    740iL
    Skąd
    Warszawa / Włocławek
    no to teraz pytanie kto jeździł Twoją 7er ?:P wałęsa miller olechowski kwaśniewski?:P

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4
    Cytat Zamieszczone przez mucha_177 Zobacz posta
    no to teraz pytanie kto jeździł Twoją 7er ?:P wałęsa miller olechowski kwaśniewski?:P
    Gorszych nie dało się wymienić... :D

  3. #33
    Początkujący Użytkownik Awatar kwachuGSE
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    68
    BMW
    seria 7 e38 2,8i
    Skąd
    Góra Siewierska
    Witam i gratuluje wozu

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4
    Żeby nie było, że nic się nie dzieje.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ta37.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	83.7 KB
ID:	6594

    Ogólnie prace posuwają się do przodu i jest teraz bardziej ogarnięte niż na focie (fota sprzed 3 dni). Dzisiaj zrobiłem ostateczne porządki w garażu i autko czeka na mnie już po nowym roku. Będę dalej rozbierał, czyścił, szkiełkował i wymieniał w miarę funduszy wszystko co się da.

    Piecyk mam zamiar ogarnąć do końca marca, potem kompletowanie części blacharskich w jak najlepszym stanie i nowy lakier. W miarę jak coś się będzie działo to natychmiast będę wrzucał. ;)

    Ja życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i Waszym Beatkom aby były jak najmniej awaryjne.

    Pozdrawiam Tomasz. ;)

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4
    Witam!

    Żeby nie było, że nic nie robię to wklejam dodatkową porcję fot w temacie. Ogólnie to chwilowo prace się zwolniły bo mam akurat sesję i trochę nauki było ;) Ale jest do przodu :D

    Co do auta to wyleciały już kolektory ( w końcu!!!) i mam teraz dostęp praktycznie do wszystkiego. A to oznacza, że powoli robię zamówienia tj. świece, uszczelki, o-ringi, węże, wężyki i inne duperele (mam całą listę porobioną).

    Doszedłem do przewodów hamulcowych, od nivo, paliwowych... Byłem już u gościa u mnie w pobliskim warsztacie i zarabiają przewody miedziane z identycznymi końcówkami (25 zł za metr - więc nie jest źle, trwa liczenie ile tego potrzebuję) i obiecał mi, że te elastyczne (gumowe) przewody też postara mi się załatwić :D (zobaczymy co z tego wyjdzie i jaka cena będzie).

    Będą też wszystkie wymieniane przewody idące od nagrzewnicy do elektrozaworków... nie mam zamiaru tam po krótkim czasie zaglądać :P Hmm...

    Oczywiście zabezpieczam antykorozyjnie gdzie się da... Zastanawiam się nad przewodami elektrycznymi czy ładnie je obkleić taśmą izolacyjną czarną (bo gdzie nie gdzie się odkleja) czy dać je w plastikowe rurki...)

    Co do węży idących ze zbiorników do sprysków to byłem w castoramie i mają (prawie identyczne te grube i cienkie) te węże tylko są zdecydowanie elastyczne i czyste :D :D hehe także one wlecą na bank... Z kolegą pocisk7 muszę sfinalizować transakcję dot. pasa przedniego...

    Fotki:
    - tak obecnie wygląda
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	silnik.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	90.0 KB
ID:	6787

    A tu z nudów kupiłem jakiś środek do czyszczenia silników i odkryłem ze kolektory były kiedyś szkiełkowane i ładnie schodził cały syf...



    A tu w połowie wyczyszczony zbiornik płynu do sprysków żeby pokazać róznicę:



    Powoli idę do przodu... wszystkiego nie jestem w stanie napisać bo dużo rzeczy dzieje się na raz, alternator jest do odbioru po regeneracji (wygląda ponoć jak nówka, w bardzo dobrym warsztacie robione) niektóre el. pojechały tez do szkiełkowania (m.in. mocowanie kompresora etc...) W miarę możliwości będę strzelał foty i wstawiał, ale wolę jak tego jest więcej niż tak pojedynczo wrzucać :)

    Pozdrawiam wszystkich :)

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Pozatykaj otwory, ssące w głowicy, te które pojawiły się po zdjęciu kolektorów, jakimiś szmatami, żeby przez przypadek nic Ci tam nie wpadło.

  7. #37
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Wszystko się posuwa ładnie, tylko czemu ten silnik taki brudny. Kurcze jakby leżał przez lata niepalony.
    pozdrawiam Bartek

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4
    Cytat Zamieszczone przez prezE32s Zobacz posta
    Pozatykaj otwory, ssące w głowicy, te które pojawiły się po zdjęciu kolektorów, jakimiś szmatami, żeby przez przypadek nic Ci tam nie wpadło.
    Zostało to zrobione zaraz po strzeleniu fotki wtedy jak wyjmowałem kolektory ;)


    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Wszystko się posuwa ładnie, tylko czemu ten silnik taki brudny. Kurcze jakby leżał przez lata niepalony.
    Nie wiem, mam wrażenie, że uszczelki są od nowości i wszytsko puściło, moim zadaniem jest doprowadzenie to do ładu :) Ktoś poprostu kupił to auto i nie dbał, ważne, żeby jeździło...

  9. #39
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Z tą taśmą izolacyjną, polecam użyć materiałowej, bo zwykła PCV od temperatury będzie się odklejać z czasem.
    pozdrawiam Bartek

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Masz info czy auto pochodzi z polskiej sieci sprzedaży? Czy przepustka sejmowa jest na pewno od tego auta?

Podobne wątki

  1. [E32] Nie nowy i z nie nową 7er Ale witam :) 735iAL Powraca
    Przez ManiacDrifting w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 366
    Ostatni post / autor: 19-02-2015, 18:04
  2. [E38] Powrót do rzeczywistości
    Przez easydick w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 18:29
  3. powrót e32 750 ( myszor10 )
    Przez Jakub w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 11:07
  4. Powrót Złotka
    Przez Ponar w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 13-01-2010, 21:50
  5. Powrót BMW Tedego
    Przez artas270 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 17-09-2009, 17:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •