Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [ pozostale] Problem z 5HP-24

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    3

    [ pozostale] Problem z 5HP-24

    Witam.Mam "niewielki" problem i potrzebuje waszej pomocy.jakis czas temu rozsypala mi sie skrzynia w E38 730 D zawiozlem samochod do naprawy do kumpla ktory ma ponoc znajomego fachowca w Krakowie zajmujacego sie naprawianiem takich skrzyn.powiedzialem ze ok i samochodzik pojechal.. dzis dowiedzialem sie od faceta ze padniete jest sprzeglo.conwektor i cos tam jeszcze i facet wyliczym mi jakies 6400 zl za naprawe a tymczasem tutaj doczytuje sie ze mozna naprawic za jakies 3000-4000 zl.czy moze mi ktos pomoc.Dodam ze skrzynia juz jest wyjeta i rozkrecona..

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam,


    szkoda ze wskakujesz na forum dopiero jak masz problem.

    Przedstaw sie w odpowiednim dziale.

    Co do skrzyni - moglbys przyslac ja do Zgorzelca (Görlitz) - wyszlo by taniej.

    Nawet wymiana w niemczech na skrzynie zregenerowana u producenta ZF z gwarancja wyszla by ciebie chyba mniej niz naprawa w Krakowie.

    Pozdrawiam


    Sebek
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC
    Heh co miejscowość to inna cena. Ale te co ty podaleś to już chyba przesada. Zmień fachowca. Zapytaj się co jest zepsute.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    3
    Sorki ze jest tak jak Admin napisal,ale niestety nie za wiele czasu mam na siedzenie przed kompem i moze dlatego.Auto jechalo do samego konca .Po zapaleniu silnika i wrzuceniu biegu na wolnych obrotach nic sie nie dzialo a zaraz po tym jak dodalem gazu samochodem szarpnelo i wskakiwal drugi bieg i trzeci po czym wlaczyl sie tryb awaryjny.samochod dojechal do Krakowa o wlasnych silach.Gosc powiedzial ze jest spalone sprzeglo.konwektor i cos tam jeszcze. mowil mi ze za robote bierze 1600 zl a reszta to jest koszt czesci..

  5. #5
    7ka
    Gość
    mysle ze najpierw moglbys sie przedstawic z nami ;D

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    3
    Hmmm nie wiem do czego to jest Ci potrzebne.jesli chcesz cos o mnie wiedziec to pytaj na GG :P.Ostrzegam ze gustuje tylko w kobietach.....

  7. #7
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez neo1234
    Hmmm nie wiem do czego to jest Ci potrzebne.jesli chcesz cos o mnie wiedziec to pytaj na GG :P.Ostrzegam ze gustuje tylko w kobietach.....

    Przedstawienie sie w odpowiednim dziale to jeden z warunkow naszego regulaminu ktory zaakceptowales rejestrujac sie na tym forum.

    Nie potrzebujemy uzytkownikow czerpiacych tylko "u nas" wiedze - kazdy powinien tutaj dolozyc cos od siebie.

    Przedstawienie swojej osoby i swojego auta - jest wymaganym minimum - dlatego nie ma sensu na ten temat dyskutowac.

    Pozdrawiam

    Sebek
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #8
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    My jesteśmy wyznawcami pewnych niezrozumiałych dla niektórych ....zasad i prawidłowości ......

  9. #9
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez neo1234
    Hmmm nie wiem do czego to jest Ci potrzebne.jesli chcesz cos o mnie wiedziec to pytaj na GG :P.Ostrzegam ze gustuje tylko w kobietach.....
    nie wiem czemu masz takie mysli... :?

    ale coz..

    normalna sprawa wchodzisz gdzies i sie przedstawiasz...to chyba normalne..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •