Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ pozostale] Chlapacze do E65

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610

    [ pozostale] Chlapacze do E65

    calkiem zgrabne i ladnie wkomponowane moim zdaniem... szkoda ze do E38 takich nie robią...








  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    zajebisty kolor domu
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    64
    Wczoraj jechałem podczas burzy. Miejscami na drodze stała woda, głębokości 3-5 cm, niezmuszająca do zmniejszania prędkości. Pozornie – przy prędkości przekraczającej 60/godz. przednie opony wywalały do przodu wodę, rzucaną następnie ponad maską samochodu na przednią szybę w ilości przekraczającej możliwości usuwania przez pióra wycieraczek, nawet na najszybszym biegu.

    Byłem zaskoczony, w innych autach niż E38 nie spotykałem się z tym. Fakt, że przedni zwis nadwozia jest niewielki, ale żeby konstruktorzy nie przewidzieli możliwości ograniczenia widoczności przez wyrzucaną szerokimi oponami wodę? Znacie to zjawisko? A może macie jakieś lekarstwo? Chlapacze przed przednimi kołami? Na bieżąco zastosowałem wariant „zmniejszyć prędkość”.

  4. #4
    Orginalnie sa male chlapacza przed kolami :)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Orginalnie sa male chlapacza przed kolami :)
    Są. To ozdobniki, nie spełniają roli ochrony przed wyrzucaniem do przodu strug wody.

  6. #6
    Tak czy siak ja nie mialem nigdy takowego problemu ... Zeby mi wode na szybe wyrzucalo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •