Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Maksymalna żywotność silnika m62 4,4 ...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław

    Maksymalna żywotność silnika m62 4,4 ...

    Mam pytanie, mianowicie chciałbym wiedzieć jaka jest mniej wiecej szacowana żywotność silnika m62 4,4, gdyż rozważam kupienie siodemki z owym silniczkiem aczkolwiek z przebiegiem 370 000 od prezesa pewnej firmy ... wszystko servisowane do końca, wnetrze nie dawno wymienione na całkowicie nowe ... Ale to mniej ważne, ponieważ najbardziej chodzi mi o bebechy czyli o ich żywotność, co może się psuć po takim przebiegu skoro był servisowany itd itp Dodam jeszcze że jest to rocznik 99 po lifcie i nie z polski ...

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC
    Noo to się silniczek dotarł.
    A co ma do jakości czy z Polski czy nie?. Ja osobiście poruszam się Polską salonówką. I niemoge powiedzieć nic złego. Wracając do silnika. Myślę że zrobisz jeszcze raz tyle (bez remontu) jak będziesz dbał.
    Pozdrawiam.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    widzialem kiedys siedem e32 z przebiegiem ponad 900 000 i silnik cykal wiadomo ze kiedys wszystko bylo wytrzymalsze ale jezeli jest tak jak mowisz to spokojnie zrobisz jeszcze pare setek. a tak wogole to wiekszosc osob kupujacuych samochod wierzy w to co jest podane na wyswietlaczu a tak naprawde przebiegi sa duzo wieksze i tew samochody jezdza. przynajmiej masz pewnosc ze nie bylo nic cofane

  4. #4
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,125
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Dokladnie tak jak napisal Hrabia- rzadko ktora w mniej jak 370tys (ludzie lubia iluzje rzedu diesla ponad 10lat i przebieg 180tkm :D :D ) i wszystkie smigaja bez zarzutu :] to nie matiz ze po 100tkm wysmigany jest jak cyganskie skrzypce ;D
    Dbajac o ten silnik bez problemu milionik powinienes wykrecic
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #5
    7ka
    Gość
    bo tylko w Polsce ludzie "malo" jezdza :what: :what: :what: i mase "dziadkow",lub "prezesow" za bylych wlacicieli..nie mowie o tym przypadku ale ogolnie mase jest chorych histori i niewiarygodnie niskim przebiegiem.. :hah: :hah:

  6. #6
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Kto wie czy w 60% nasze cacunie właśnie takich przebiegów nie mają :D tylko inne na zegarach :D

    W otomoto powinni dać szablon handlarza :
    bezwypadkowy,
    pojazd użytkowany przez kobietę,
    serwisowany w ASO ,
    zadbany,
    osoba niepaląca,

    :D
    Pić trzeba ! Jeść można !

  7. #7
    7ka
    Gość
    i jeszcze taki szablon..

    po prezesie

    po starszym niemieckim dziadku rocznik 1934

    :hah:

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    14
    i jeszcze
    FULL OPCJA oprócz ...

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    hehe :P:P Z tym szablonem to racja ... Dzieki za odpowiedzi na pewno będę je miał na względzie :) Pozdrawiam

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Panowei ale jak nie ma szablonu to zaraz podejrzenia ze pewnie z autem coś nie tak, a jak napiszesz w ogłoszeniu ze cos trzeba wymienić to juz wogóle porażka ....

    ... a z innej bajki to dałem ogłoszenie na auto taty i napisałem że własciciel jest z 1941 roku - no i jest to prawda....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •