Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: bmw umiera

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    co do cewek starczy, że mu walną z 2-3 reszta silnika juz potem nie wyrabia żeby to jakoś chodziło a nie masz może od kogo podmienic tych cewek??? ale najlepiej odwiedź w okolicy dobrego mechanika

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    kasin niekoniecznie woda na cyl.= ładowanie ciśnienia do układu chłodzenia bo istnieje możliwość dostawania sie wody do kanałów dolotowych (np.pęknięta głowica) wtedy woda dostaje się do cylindra zalewając świece a kompresja do układu chłodzenia nie.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    kurde chlopaki dzieki za tak wyczerpujace odpowiedzi...sek w tym ze juz bylem na kompie w serwisie bmw i tyle mi powiedzial ze problem z zaplonem na prawie wszystkich swiecach... :/ nie wiem sproboje jeszcze w sobote do kogos innego podjechac hmmm tylko zauwazylem ze tu w mijej okolicy ciezko z fachowcem....ktos wspominal ze swiece sie skonczyly moje maja jakies 3 miesiace to chyba powinny byc jeszcze dobre...

    o czyms jeszcze nie powiedzialem moze tez cos wam podsunie....jade autem po miwscie wrzucam z 3 na 4 i sie tocze a nagle gdy dodaje gazu zeby przyspieszyc przestaje dzialac ktorys gar bo wiadomo da sie to odczuc...wylaczam silnik zaplpn wlaczam ponownie i juz dziala...ale to sie tak czesto nie zdarza...


    moze zaczne od wymiany cewek bo to chyba najtansze rozwiazanie jak nie pomoze to wtedy chyba bedzie wiadomo ze uszczelka.....pzdr

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Koko_tuned
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    302
    BMW
    735i e38
    Skąd
    Kraków
    Ok. BMW umiera i umiera... A kiedy stypa??????


    pozdrawiam

    Koko
    I may make You feel, but I can't make You think...

    "Make the suspension adjustable and they will adjust it wrong - look what they can do to a Weber carburetor in just a few moments of stupidity with a screwdriver"
    - Colin Chapman

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    hmmmm jak będzie dobre żarcie wpadnę :)))

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    wolalbym zeby nie bylo stypy.....

    a wiec dzisiaj bylem u innego mechanika kazdy go sobie chwali mialem 40km do niego ale mowie jade....i po podlaczeniu u niego wyskoczylo wypadanie zaplonu na 3,6 i 7 plus sonda lambda czy jak to sie tam pisze...kazal mi przyjechac za tydz bo niemaial dzisiaj czasu i ma jakis test zrobic ktora to bo podobno jest ich 4 i powiedzial ze to bardzo mozliwe ze to jest przyczyna bo ze albo za wolno albo za szybko poszcza sygnal czy jakos tak nie znam zasady dzialania tej sondy....skasowal mi ten blad i auto zaczlo duzo lepiej dzialac ale po 30km znowu wrocilo to samo...wiec bardzo mozliwe ze to ta sonda??? sugestie??

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kasin
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    155
    BMW
    E38 735i
    Skąd
    Końskie
    zależy czy masz vanosa czy nie, jak nie masz to oprócz zwiększonego spalania to nic nie powinno sie dziać , a jeżeli masz vanosa to możliwe że jest uwalona sonda za katem albo lewej albo z prawej strony ale to już wyjdzie na kompie co do wypadania zapłonu zobacz na którym cyl najbardziej sie pierdzieli i zamień cewki na szybkości miejscami np 3 na 4 itd i zobacz czy wypadanie przeszło na inne cyl ,chyba że masz możliwość wrzucenia nowych cewek to powymieniaj te na których jest błąd

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    nie mam mozliwosci takich kabinacji wychodzi na to ze bede musial chyba i cewki i sonde wymienic.... :) bede zly jak to nie pomoze.....

Podobne wątki

  1. Prawdziwe żelazo nie umiera nigdy.
    Przez Anatol w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-01-2012, 10:54
  2. vanos umiera??
    Przez grzechu4don w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 12-10-2011, 03:14
  3. [video] Nikoś i jego BMW 328 E36 potem BMW E39 540
    Przez Gasper w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-05-2009, 22:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •