Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Potrzebna fachowa pomoc

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    34

    Potrzebna fachowa pomoc

    Prawa szyba z przodu nie chce sie opuscić i podnieść do góry,silniczek wydaje dziwne dzwięki<jakby jakies trzaski plastiku>.Che sie poradzić odnośnie demontażu tapicerki na drzwiach jak to zrobić od czego zacząc??Mam tez poduszke powietrzna w drzwiach,co zrobić zeby jej nie uszkodzić??Slyszałem o odłaczeniu akumulatora ale podobno nie mozna odłaczać go na długo ze wzgledu na komputer..
    PROSZĘ O JAKĄŚ FACHOWĄ POMOC ŻEBY TO WSZYSTKO MIAŁO RECE I NOGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2

  3. #3
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Po zdjęciu boczka poduszka zostaje przykręcona do drzwi więc nie będziesz musiał odrazu jej odpinać, po szczegółowej weryfikacji uszkodzenia jeżeli stwierdzisz że będziesz musiał ją odkręcić to wtedy możesz odpiąć akumulator i wcale nie musisz się śpieszyć, nic się nie stanie z komputerem.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    34
    zdjołem ten nieszczęsny boczek i z tego co zaobserwowałem od dołu drzwi to linki sie postrzepiły a jedna jest trasznie luzna.Wydaje mi sie ze te postrzepione kaałki musiałby gdzies sie poklinować i blokuą mi szybe i stąd ten dziwny dżwiek jakby plastik sie łamał..Teraz pytanie skąd wziąść te linki??Nie orientujecie sie jaki moze byc ich koszt W ASO

  5. #5
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Obawiam się że samych linek nie wymienisz. Występuje jako całość.

  6. #6
    Dokladnie. Jest calosc i nawet latwo sie wymienia. Co do ceny - zadzwon do ASO - chetnie Ci odpowiedza :]

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    34
    no niestety linki sie postrzępiły i pozawijały na całym mechanizmie i musialem kupic wszystko drugie ehhh 270 całkowity koszt naprawy <220 mechaniz+50 robota> no ale cóż i tak kocham swoją ślicznote :D

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ty jej po 270 zł jeszcze miłości nie wyznawaj :) ona nawet na waciki jeszcze nie wzięła :)

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    60
    moja wziela juz 5tys w pierwszym miesiacu - waciki są, nawet kawałek perfuma

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Karington
    no niestety linki sie postrzępiły i pozawijały na całym mechanizmie i musialem kupic wszystko drugie ehhh 270 całkowity koszt naprawy <220 mechaniz+50 robota> no ale cóż i tak kocham swoją ślicznote :D

    SKAD ONI BIORA TE CENY?? W aso ktos chyba siedzi i jak mu sie powie to tyle jest!
    220 za taki skomplikowany i wytrzymaly mechanizm to NIE JEST DUZO! Dlatego dziwi mnie, ze uszczelka pod klawiature to az 110 pln! To jest przeciez kawalek gumy zrobiony masowo na wtryskarce! KOSZT PRODUKCJI to jakies 30 gr i dystrybucji hurtem jakies kilka zloty!! :shock: :shock: :shock:


    BTW moja w pierwszym miechu tez wziela 5 tysia i to nie jest jej ostatnie slowo... Jeszcze amorki mi sie szykuja!! ;(
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •