Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: BMW 125p

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Fajne auto ale takie coś raczej buduje się dla siebie trudno będzie go sprzedać tym bardziej po cenie która miała by zwrócić część kosztów.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    299
    BMW
    E24 - 635 CSi, E32 - 750iL, E34 - 530i
    Skąd
    KRK
    Blog
    12
    I za całą tą ciężką robotę, kombinowanie, jak to wszystko spasować, spawanie, szpachlowanie, malowanie, kablowanie, skręcanie pan życzy sobie 15 koła. Albo nikt nie chce mu dać więcej, albo zrobił go ze śmieci. Nie rozwodzę się nad walorami tego projektu, ale ta aukcja jest dowodem na to, że roboty się nie docenia. Ten samochód robi już którąśtam z kolei 14-sto dniową rundę na Allegro.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Fiat 125p? ~2tyś E30 ze zdrowym silnikiem koło 3 tyś fotele z szyciem conajmniej 2 tyś kółka opony jakieś 1800zł lakier i blacharka koło 2 tyś. Części zawieszki przeróbki wału pędnego koło 3 tyś
    15 tyś to też nie jest tak mało to nie jest wyszukany samochód ani fiat ani E30 żeby bazy były drogie. W tej kwocie podejrzewam że koszty i materiały może się nawet zwrócą i wyjdzie na 0 lub trochę do tyłu nie liczę już pracy bo podejrzewam że ktoś umiejętny sam go skonstruował bo raczej takie samochody tworzy się samemu.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    299
    BMW
    E24 - 635 CSi, E32 - 750iL, E34 - 530i
    Skąd
    KRK
    Blog
    12
    Maniac, jak u Ciebie można zrobic lakier i blacharkę za dwójkę, to dajże jakieś namiary, bo potrzebuję x2. W Krk za dwa koła jest parę opcji. W czasie trwania większości jest zajebiście, na drugi dzień źle, i żadną nie jest naprawa blacharsko lakiernicza całego pojazdu :D Co najwyżej lakierowanie przodu ze szpachlowaniem, obfitym.

    Proste, że to powyżej nie jest ani fajne, ani klasyczne, więc nie może być jakoś mega drogie. Podszedłem bardziej idealistycznie - chłop, zwłaszcza jeśli składał to sam, narobił się trochę - i chodzi mi o to, że za ciężką robotę się gówno dostaje :D

  6. #6
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    mi się podoba ! ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Hermesso
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    359
    BMW
    ♥BMW♥
    Skąd
    Warszawa
    Myślę że mina kierowcy którego robi na światłach taki fiacik jest bezcenna. Ty dajesz po garach a on niebezpiecznie się oddala :D

  8. #8
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Właściciel ma jeszcze jednego pokemona syrene R20 widoczną na ostatniej focie obok.Wisi i wisi ,raczej się nie sprzeda.Chyba miał nadmiar farby orange :D

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    No w sumie banol zagalopowałem się bo zapomniałem jakie sa prawdziwe ceny dobrze zrobić blacharkę tj usunąć jakieś ogniska korozji pomalować super i dobrym lakierem to w dobrym warsztacie np takie E32 tak 3.500-4500.
    Ale napisałem taką opcję bo podejżewam że gość sam sobie robił blacharkę może nawet lakierkę wiec takie środki jak podałem pewnie były aż nad to.
    Kolejna opcja to dać do malarza zamiast lakiernika i też ci zrobi za jakies wlasnie 2 tys lajtowo. I ostatnia opcja która dotyczy mnie samemu usuwam korozję zabezpieczam sobie po swojemu i od serca przygotowuje na gotowo kupuje mega lakier i daje znajomemu gotowca do psyśnięcia znajomy ma super komore auto spokojnie obrobi za godzinke i zgarnia odemnie gdzieś 400-500 zł np za E32 więc mu się opłaca obie strony są zadowolone.
    Więc banol jak sam umiesz sobie przygotować i będziesz miał swój lakier to wpadaj jak jesteś zainteresowany masz jakieś 150km z KRK powiedz jakie masz autka i mogę ci dać znać ile będzie kosztowało za samo pryśnięcie.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 20-11-2012 o 23:22

Podobne wątki

  1. 125p Pickup z USA
    Przez tequila1909 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 18-09-2012, 00:58
  2. [video] Nikoś i jego BMW 328 E36 potem BMW E39 540
    Przez Gasper w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-05-2009, 22:33
  3. 28 listopada 40 urodziny Polskiego Fiata 125p
    Przez Anatol w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-12-2007, 21:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •