Witajcie,

ponieważ nadal nie mam dostępu do odpowiedniego działu kupię/sprzedam, zamieszczam ogłoszenie tutaj.
Wiem, że E36 to nie E38 (choć dla niektórych ponoć nieco podobne jest) - ale być może ktoś z Was będzie coś wiedział na temat.

Interesuje mnie następujący egzemplarz:

Cechy konieczne:
1. E36, na chodzie, aktualnie nie pogięty, poważnie potłuczony czy owinięty wokół drzewa w stanie dobrym, zadowalającym, ew. dostatecznym do poprawek (drobne parchy, przytarcia, mała wgniotka na błotniku, rysy, dziura w tłumiku, falujące obroty silnika, luzy w zawieszeniu, itp.), który da radę przynajmniej jeszcze 1-2 lata jeździć i nie zatruwać środowiska chmurami przepalonego oleju, nie drenować portfela mandatami za ostentacyjnie niesprawne elementy i inne artefakty, zarejestrowany, z przeglądem - taki zwykły do jeżdżenia po mieście,
2. skrzynia automat - inna nie wchodzi w grę - to dla osoby, która może prowadzić tylko automat,
3. B+G, najlepiej sekwencyjny (choć przy nieprzyzwoicie dobrej cenie auta ten punkt może być pominięty),
4. aktualnie teraz opony zimowe w sensownym stanie (oba komplety kół mile widziane), nawet na stalówkach
5. klimatyzacja, kompletna, nawet do serwisu,
6. wnętrze kompletne i nie zjedzone przez ząb czasu czy inne zwierze,
7. wersja coupe, ew. sedan ale nie 4x korbotronic; broń B. compact!


Cechy opcjonalne:
1. preferowany silnik M50, M52 itp,; miłośnicy marki twierdzą, że R4 nie daje radości z jazdy,
2. drugi komplet kół,
3. kolor najlepiej czarny, szampański, srebrny, butelkowy lub inny zwykły (np. nie zblakły czerwony, sraczkowaty czy różowy), taki, żeby nie było wstyd zeń publicznie wysiadać,
4. skóra taka nawet do remontu, szyberdach, webasto, czujnik parkowania, grzane dupy, rtv, czy inne gadżety mile widziane (nawet takie do naprawienia).


Najistotniejszym czynnikiem jest CENA. Ma to być z założenia auto tymczasowe więc nie powinno kosztować kroci. Liczę, że znajdzie się coś posiadającego przynajmniej pierwsze osiem punktów z listy w zakładanych przeze mnie kilku tyś. zł budżetu.
Kiedyś ktoś wspominał o egzemplarzu w automacie do drobnych poprawek za bodaj 2000 zł... Kupię taki za tydzień, za miesiąc..

Propozycje proszę na PW, zdjęcia pewnie na maila, którego podam zainteresowanym.
Nie mam pewności czy Moderator (pozdrawiam) nie przeniesie wiadomości do wspomnianego na początku działu, do którego nie mam dostępu, stąd prośba o PW.