Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [KUPIĘ] E36 automat w wersji coupe

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Ja się nie denerwuję - chwilowo się tylko uniosłem, za co przepraszam.

    Życzenia są, a raczej specyfikacja, jakiego produktu poszukuję. Bo gdybym napisał "kupię auto za 2000 zł" to mogłoby to być wszystko, łącznie z trabantem w kolorze mydła.
    A tak, jest: BMW, E36, automat, coupe (bo ładniejszy od sedana). Opisałem dokładniej jaki stan techniczny mnie zadowala, żeby nie było potem, że dostaję oferty sprasowanych w kostkę strucli.
    OK?

    :-)


    WojtekD: prywatnie nie raczysz mi odpowiedzieć w żaden sposób na temat zaistniałej sytuacji, a publicznie wyrokujesz. To nieprofesjonalne.
    Mógłbym założyć sobie nowe konto, nowy nick i wtedy mieć dostęp do całego forum. Postępuję jednak uczciwie. Kiedyś popełniłem błąd, naprawiłem go, przyznałem się publicznie do tego błędu i co? I nadal jestem piętnowany. Czy przykładowo, człowiek wychodzący na wolność z więzienia będzie przez resztę życia miał stempel w kartotece, że był karany?
    Nie chciałem publicznie takiej dyskusji - grzecznie przynajmniej dwa razy pisałem do Administracji forum o przyczynę blokady i odblokowanie działu K/S. W tym temacie chciałem najzwyklej na świecie zapytać się, czy ktoś zna kogoś kto posiada auto o wspomnianych parametrach (może znajomy, sąsiad czy dziadek ma?). Opisałem to w sposób pozytywny i optymistyczny a tu okazuje się, że to ja jestem ten zły.

    Ponieważ nadal czuję się częścią społeczności 7er.pl i od czasu do czasu aktywnie się udzielam, staram się pisać poprawną Polszczyzną, nie zachowuję się arogancko do innych Klubowiczów, jeśli jestem na spotkaniu grupy 7er w okolicy to jestem kulturalny, oczekuję w zamian równego traktowania i szacunek wobec siebie. Za tymi literkami, za tym nickiem kryje się prawdziwy człowiek, który również ma swoje uczucia i odczucia, który podobnie jak większość Was lubi swoje auto, który ceni sobie właśnie tą markę (nie tylko serię 7). Bardzo proszę o uszanowanie mnie.

    Pozdrawiam

    brunoz
    Ostatnio edytowane przez brunoz ; 19-11-2012 o 13:17 Powód: dodano treść dla Administratora
    Nein! Mein Schnitzel!

Podobne wątki

  1. [elektronika] zegary z wersji z automatem do wersji z manualem
    Przez rodzinabmw w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 04-05-2012, 20:09
  2. [inny] Witam Moja E36 coupe M50b20
    Przez cartonik w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 23-11-2008, 21:36

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •