Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Szybka ocena 750

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez arturo193 Zobacz posta
    A Ty sz4l0ny już nie przesadzaj.Pozdrawiam.
    Do kąta mnie postaw bo wam sie Mercedes nie popsuł.

    Za dobre auta kupujecie, chociaż W140 po takim postoju w końcu komuś jaja wybierze.

    O wiązce silnikowej tylko nadmienie, chociaż nie mam interesu w tym żeby na siłe komuś udowadniać co się dzieje z nie ruszanymi elementami po 3 latach ekspozycji na wilgoć i mróz.
    Dobre wozy sie wam trafiają, chociaż budżetu na eliminacje problemów z elektryką, zawieszeniem i wydechem po takim postoju na polu ustalać bym nie chciał.

    Za dużo razy już trafiło na mnie, ci przede mną zawsze mieli więcej szczęścia pozbywając się syfa zanim coś się sypło.
    Czarne e32 w benzynie!


  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    Dobre wypo i long w cenie E32, Dołożyć napewno trzeba ale napewno nie więcej niż do jakiego kolwiek E32 za tą kase
    To nie long, myślę że na części będzie więcej warte, osobiście bym się zainteresował nawet w kwestii samych części.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Potwierdzam, to na 100% nie jest long.
    Ale wnętrze wygląda dość dobrze. Jeśli nie do odremontowania, to na części, myślę, mogłby się zwrócić z nawiązką.

    Co do stania nieużywanych aut na dworze, to faktycznie wilgoć robi swoje, ale przez jakiś czas daje się takimi jeździć. Osobiście raz odprowadzałem swoje stare BMW E30 do utylizacji. Auto stało bez ducha ponad pół roku (wiem, że to nie 3 czy 7 lat), ale po zamontowaniu aku odpaliło od kopa i pojechało o własnych siłach.

    Natomiast drugie E30, podejrzewam, że też stało sporo w DE, bo komora silnika była skupiskiem rdzy. Ale przejeździłem nim jeszcze 2 lata. Wykończyła je dopiero powódź.
    Kupiec, w pełni świadom, że to topielec, kupił za niewielkie pieniądze i potem widziałem je jeszcze przez jakiś czas na ulicach a potem na allegro (choć tam o nauce nurkowania nie było już wzmianki).
    Nein! Mein Schnitzel!

  4. #14
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Jechać sprawdzić i po sprawie ....

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    rzeczywiście na szybko spojrzałem zasugerowałem się opisem na aukcji i guzikami przy kanapie tył. nie patrząc ile tak naprawdę było miejsca z tyłu.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik Awatar Bimmer
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    31
    BMW
    e38 750 il
    Skąd
    Wrocław
    Nie brałbym, sam swoje 750 iL kupiłem w opłakanym stanie, rok inwestycji dopiero sprawił, że samochód wygląda i jeździ.
    Zawieszenie w 750 iL to kosztowna sprawa. Regeneracja samych amorów nivo w Nagengast w Gdańsku to 800 PLN od sztuki, nie ma też gwarancji jak długo wytrzymają. Nowe jak każdy wie to 2.500 pln od sztuki. Nie liczymy innych elementów stalowo gumowych.

    Jeżeli ktoś wymontował tylne amory to dla tego że nie stać było go na wymianę. Jazda 750 iL bez pneumatycznego zawieszenia to samobójstwo.

    Silnik wg opisu i skrzynia na allegro to stan idealny. Jak to sprawdzić po 3 latach? A płyny, oleje itp? Samochód nie jeździ o własnych siłach. Reanimacja tego samochodu to kupa kasy i uważam, że nie warto, można jedynie nabyć jako dawcę. To że środek wygląda to nic nie znaczy, ktoś szuka jelenia.

  7. #17
    Początkujący Użytkownik Awatar Bimmer
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    31
    BMW
    e38 750 il
    Skąd
    Wrocław
    Coś mi z kierownicą też nie gra. Mam zupełnie inną. Chyba ktoś robił i poległ też tak może być...

  8. #18
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Bimmer Zobacz posta
    Coś mi z kierownicą też nie gra. Mam zupełnie inną. Chyba ktoś robił i poległ też tak może być...
    Tylko jeden model wychodził ... :D

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    O wiązce silnikowej tylko nadmienie,
    Auto miało niecałe 5 lat więc wiązka silnikowa była w idealnym stanie...w mojej E320 jest jeszcze ori a auto ma prawie 20 lat,jednak zdaje sobie sprawe co może być pod izolacją i jeśli nie sprzedam MB to będę wiązkę wymieniał...chociaz,jak narazie,silnik chodzi idealnie.Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  10. #20
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Koniec OT .

Podobne wątki

  1. ocena e38 740
    Przez aras232 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-11-2012, 17:50
  2. Ocena BMW 7 Z Krakowa
    Przez Zbysław w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 06:41
  3. ocena autka e38
    Przez 87Joker87 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 29-12-2011, 22:46
  4. [e32] BMW 750 IL PIEKNA LUKSUSOWA SZYBKA MOCNA...uffff brak
    Przez motomaxmar w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 23-11-2009, 12:22
  5. OCENA BMW 7
    Przez mirrson w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-07-2009, 12:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •