Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: BMW 730 V8 sekwencja, webasto, klima Żyrardów

  1. #1
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27

    BMW 730 V8 sekwencja, webasto, klima Żyrardów

    http://otomoto.pl/bmw-730-v8-sekwenc...C26900242.html
    Tak się składa że brat jest na poszukiwaniu nowego auta dla siebie i koniecznie chce kupić E32 V8. Oferta na allegro nie jest zbyt bogata więc wybraliśmy się dziś obejrzeć tę właśnie sztukę z Żyrardowa. Cena zbliżona do pułapu raczej zadbanego auta, zdjęcia zachęcające (po obróbce w w Photoshopie :-) ) i opis bardzo zachęcający więc zaryzykowaliśmy. Niestety była to tylko strata czasu i pieniędzy. Generalnie auto trup. Obecny właściciel (od miesiąca czasu) nabył auto z uszkodzoną skrzynią w celu zarobienia na nim pieniędzy ale gdzie on miał oczy to ja nie wiem. Wszystkie drzwi do wymiany. Nie chodzi to o rdzę na rantach tylko o fakt braku już uchwytów na uszczelki. Atermika dołożona ale bez trójkątów oraz tylnej szyby. Sprzedający zwrócił nam uwagę że tylna maska posiada małe wgniecenie przy znaczku ale kompletnie nie robiło mu różnicy że pod maską w miejscu lampek od podświetlenia tablicy rejestracyjnej był przykręcony po długości dodatkowy kawałek blachy na wkręty, który dopiero te lampki trzymał. Lampy tylne posiadały jakieś udziwnienie z kątowników aluminiowych tynkarskich plus dodatkowe oprawki żarówek połączone ze sobą jednym przewodem z drugą lampą. Koła przednie również tragedia. Lewe ścięte od zewnątrz a drugie już z drutami na wierzchu. Szyba przednia faktycznie z podgrzewaniem ale pęknięta w okolicy wycieraczki prawej. Na silniku niemalże centymetrowa warstwa syfu z olejem i wszędzie zalany. Fabrycznie auto wyjechało z xenonem o którym kupujący wspomina nawet w aukcji "-Lampy Xenon wraz z samopoziomowaniem (z takimi auto wyjechało z fabryki, na co potwierdzeniem jest lista wyposażenia z nr VIN - do wglądu)" niestety oprócz naklejek na przednim pasie nic po nim nie zostało. Obecne wsadzone są tam "zwykle lampy" z regulacją przerobione na Blach Hella z nowymi kloszami DJAUTO + Hidy do tego z allegro. Nie ma śladu po spryskach ani przekaźnika ani dużego zbiorniczka spryskiwaczy. PDC jest ale działa tylko czasami chyba to wina włącznika. Klima raczej nie działa. W aucie wsadzona jest skrzynia z E38 i niby działa ale jest strasznie zalana olejem - jakiś wyciek. Instalacja gazowa AG gaz jakaś przedpotopowa. Na pytanie o ważność butli w odpowiedzi dostajemy że jakiś papier jest ale od czego? W aucie znajduje się ori webasto które rzekomo działa ale nie było już czasu tego sprawdzić. Reasumując jest to mocno zmęczone auto które czeka na kogoś kto się nie zna bo jak stwierdził właściciel: "Wie pan widzę że się znacie ale przyjedzie ktoś kto się nie zna i z pewnością kupi to auto." Sam już nie wiem co mam myśleć może zbyt dużo wymagam od dwudziestoletniego auta ale wydawało mi się ze w tej cenie to powinno ono jakiś poziom sobą reprezentować??? Auto jest jakie jest ale w opisie mega igła w której to wszystko "działa" i cena zupełnie z kosmosu. Człowiek udaje że mało wie a jak co do czego przychodzi to jeszcze się przyznaje że sam jest mechanikiem. W opisie rozwodzi się np: "Sprzedam BMW E32 w pięknym kolorze jakim jest FJORDGRAU METALLIC w oryginalnej wersji Shadow-Line. Jest to odcień szarości przechodzący w fiolet przy odpowiednim kącie padania światła, a listwy są czarne fabrycznie - nie malowane sprayem jak w przypadku niektórych egzemplarzy (procz przedniego zderzaka ktory widocznie był kiedyś wymieniony)" a tym czasem listwy na przednim zderzaku oraz tylnym są właśnie sprayem pomalowane. Oprócz tego auto chyba miało wszystkie elementy malowane a na bank zderzaki, przednie błotniki oraz wszystkie drzwi oraz tylne błotniki. Tymczasem w opcjach zaznaczone jest wyraźnie "Bezwypadkowy". Szczerze powiedziawszy po rozkodowaniu Vinu zwróciłem jednak uwagę na jeden dziwny element. Mianowicie przy omawianiu tematu ori xenonu w E32 wyjaśnione było że za samopoziomowanie xenonu odpowiada system Nivo a tym czasem to auto nie posiadało Nivo tylko zwykłą elektryczną regulację świateł. Niestety nic z tego systemu nie ocalało w tym aucie.
    Reasumując wydaje mi się że takie pisanie bzdur w opisach aut powinno być w jakiś sposób karane.
    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1048/dsc0188v.jpg[/IMG 7er

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Dziwi mnie że się po to wybraliście.

    Bratu który marzy o V8 w e32 zrobisz tylko na złość pomagając kupić 3 litry.

    Wydaje mi się Cezary że za długo i za poważnie siedzisz w temacie żeby się nabierać na takie rzeczy, tym bardziej że ten egzemplarz już ktoś oglądał i omawiał na forum w formie ostrzeżenia.


    Cytat Zamieszczone przez avecezarave Zobacz posta
    Reasumując wydaje mi się że takie pisanie bzdur w opisach aut powinno być w jakiś sposób karane.
    Nie jest i raczej nie będzie. Wyjazdy po auta z tego rodzaju w PL zazwyczaj tak się kończą, jeśli nie kupuje się ich na części.
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Bratu który marzy o V8 w e32 zrobisz tylko na złość pomagając kupić 3 litry.
    x2, ja cały czas żałuję że kupiłem 3.0.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez avecezarave Zobacz posta
    zdjęcia zachęcające
    Mnie by kompletnie nie zachęciły żeby jechać i ją oglądać.

  5. #5
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Łukasz tylko że w momencie gdy my jechaliśmy to na aukcji były tylko dwa pierwsze zdjęcia. Auto jest stosunkowo niedaleko nas więc się wybraliśmy :-)
    Owszem ktoś już się wypowiedział o tym aucie ale napisał tylko że nie warto oglądać i tyle bez szczegółów.
    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1048/dsc0188v.jpg[/IMG 7er

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Troszke więcej by trzeba wygiglać ale jako substytut e30 v8 sie nadaje.

    Czarne, ma te 4 litry, środek bez wstydu, nawet w gazie jest :D

    http://otomoto.pl/bmw-540-v8-C26846512.html
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    to już bym wolał samochód sybira :http://otomoto.pl/bmw-540-m-pakiet-C26899699.html

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Wątek jego śledziłem na 5er i muszę powiedzieć że zdjecia na kolana nie rzucają. Ma masę zdjęć na forum a na allegro dał takie kiepskie. Wcale się nie zdziwię jak nie będzie miał nawet tel. Za taką kasę to mógł się postarać i zachęcić

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    zdjecia sa z poprzedniej aukcji. Pamietam sam ja ogladlaem i zastanawialem sie, ale po rozmowie jeszcze z poprzednim wlascicielem odpuscilem, bo mialabyc super zadbana tylko ta skrzynia, a po rozmowie okazalo sie ze, ze nie do konca tak jest.
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    150
    BMW
    E38 730
    Skąd
    Bydgoszcz
    Ja obecnie mam sytuacje typu - sprzedać E38 i kupić coś do 5 - 6 tys. (na horyzoncie pojawiła się możliwość kupienia mieszkania bez konieczności kredytu) i tak właśnie oferta tego auta wydała mi się bardzo atrakcyjna, zwłaszcza patrząc na webasto, a tu taki znog...
    dla potwierdzenia wklejam aktualny link
    http://otomoto.pl/bmw-730-webasto-bl...C27575118.html
    Opis:
    Cechy zewnętrzne:

    alufelgi, szyberdach, światła przeciwmgłowe
    Bezpieczeństwo:

    ABS, ASR, autoalarm, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP
    Komfort:

    el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, tapicerka skórzana, centralny zamek, wspomaganie kierownicy, komputer, podgrzewane fotele, niezależne ogrzewanie, czujnik parkowania, podgrzewana przednia szyba
    Historia:

    bezwypadkowy
    Opis pojazdu

    Auto sprawne, posiada aktualny przegląd i OC. Silnik to 3.0 V8 z sekwencyjna instalacja LPG. Do zrobienia wachacz i końcówka drążka kierowniczego oraz instalacja LPG do regulacji. Poza tym wszystko co w aucie zostalo zamontowane - dziala. Webasto również. Parktronic przod i tyl, klimatyzacja dwustrefowa, 4xel. szyby, podgrzewana przednia szyba, el. regulowane i podgrzewane fotele, roleta tylnej szyby, telefon, komputer pokladowy, pakiet oswietlenia wnetrza, i pare innych drobiazgow o ktorych zapomnialem.
    i zdjęcia jak aukcja zniknie ;)



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez Blumen ; 21-01-2013 o 09:40
    E38 730 '94 manual

    ex:
    Porsche 944 s2 '91
    Mondeo 2.5 V6 aut. '97
    Mondeo 1.8 '95
    Volvo 850 '96
    BMW 520 Kombi '97

Podobne wątki

  1. [E32] 730 v8 manual+sekwencja
    Przez kal!ber w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 10-11-2013, 11:42
  2. Webasto i klima postojowa
    Przez Jey w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-09-2012, 20:13
  3. Jakie polecacie świece do 730 V8 z lpg sekwencja ?
    Przez Marek_JWe w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 23:17
  4. [klima] Nie działa klima w e38 730 i 95r manual
    Przez shazzy w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 00:00
  5. Dwie sprawy - klima i wspoma - 730 M30
    Przez Jaca w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-08-2009, 12:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •