Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Wątek: [ zawieszenie] Sprézyny - ORYGINALNE czy NIE ?

  1. #21
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,881
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Tia ja jezdze po calej polsce jakos na 245x40x19 i 275x35x19 i jakos i felgi proste i oponom nic sie nie dzieje a zawieszenie jakos nie jebie mi sie nadzywaczjnie ..


    Jezdzilem na zamiennikach to sie sypaly , wtedy owszem byl bym po stronie krzywego ..
    Jezdzilem na pseudo dobrych felach nie dawaly rady , ale to nie mialo nic do obnizenia zawiechy ..



    Wniosek ?

    Miec ORI fele BMW
    Ori zawieszenie
    zgadzam sie z tobą, tyle ze niekazdy ma felgi ori i zawieszke, i niedlatego ze niezawsze montuje sie czesci z ASO a juz mozna kupic auto co ma robione zawieszenie na czesciach z interc carsu, pozatym chyba sam widziales jak na spocie w wawie ci co mieli niska glebe wjezdzali na parking gdzie jedlismy obiad :-) osobisie uwazam ze auto na 100% ładniej wyglada obnirzone z duzą felga

  2. #22
    7ka
    Gość
    hm... gleba byc musi ;)

    ale gdybym mieszkal na stale w polsce ... sam nie wiem czy nie ubralbym 18" BBSow .. napewno gdybym sprzedal Alpinki to chyba na takie skusilbym sie ;)

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    17
    A jak te 20" Alpiny się sprawują w Polsce? Dają rade ?

  4. #24
    7ka
    Gość
    daja ;) chcesz kupic ? wal na pw

  5. #25
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    oj Elvis glupoty gadasz.
    oj elvis dobrze mowi, tyle ze ty krzychu jezdzisz po innych drogach,
    :what: :what: :what: bez przesady...czasami smigam po polsce i nie na 16" wiec jak dla mnie to sa glupoty wyciagniete z mitow albo z nieszczesliwej przygody..

    poza tym wiekszosc u nas na forum mieszka w Polsce,wiekszosc ma obnizony zawias..wiec niech mi nikt nie mowi ze to tragedia "to nie 3 bmw" .. :what: o czym mowa panowie o czym mowa.. :?

    Właśnie ,o czym my gadamy ,powiedz 7ka ile robisz km w polsce rocznie ? a ile w niemczech ? ja przez 1,5 roku zrobilem moja 115 000 km więc jak widac nie jeżdze w niedziele z laska na lody w polsce nie ma dróg i tyle !!! jezdze nie tylko po polsce ,tez jezdze po wschodzie Europy więc wiem co znaczy nieoryginalna sprezyna ,moim zdaniem zeby e 38 jechalo jak trzeba musi byc oryginalne zawiecho , jakakolwiek ingerencja niszczy to co moze miec najlepsze e 38 radosc prowadzenia :? a potem sie zaczyna ,trzeba wymienic ,poduchy amorkow ,itp i tragedia bo sie zepsuło :o

    Jeśli chodzi o spr z INDIVIDUALA to miałem na mysli twardośc ,to chyba oczywiste

  6. #26
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez MCh
    A jak te 20" Alpiny się sprawują w Polsce? Dają rade ?

    Dają bo są kute.... ;D ;D ;D

  7. #27
    7ka
    Gość
    masz racje nie robie sporo km rocznie po Polsce ale nie wiem mczy wiesz mamy wielu tutaj kolegow ktorzy maja taki zestaw i mieszkaja w Polsce i nie jest to az taka tragedia , a ja mam pytanie do ciebie....skoro robisz tyle km po Polsce 115000 to powiedz mi skad ty jestes bo w avbatrze masz wpisana chyba Angielska miejscowosc...

    oczywiscie napewno na 16" i orginalnych sprezynach sie plynie ale czy obnizajac np 30-35mm to jest az taka roznica? ja wlasnie kiedys mialem taka "wersje" i nie bylo roznicy! ale napewno ona jest...

    skoro mowisz ze zawieszenia nie obniza sie w serii 7 bo to nie jest sria 3 ... w takim razie jazda obnizona na feldze np 18" 3er to juz wogole tragedia na polskie drogi?

    mam tez pytanie... czy jezdziles wogole e38 obnizona z felga np 19"...jesli tak to napisz co i jak..

  8. #28
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,881
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    7ka jedna sprawa, 3er jest duzo lzejsze i z wlasnego doswiadczenia wiem ze lekkie auta latwiej "znoszą" duzo felge, e mojej e36 jest naprawde mala roznica czy jade na zimowej 15 czy letniej 17, a w e38 bardzo czuje zmiane z 16 na 17 niemowiac juz o wiekszych rozmiarach

  9. #29
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    masz racje nie robie sporo km rocznie po Polsce ale nie wiem mczy wiesz mamy wielu tutaj kolegow ktorzy maja taki zestaw i mieszkaja w Polsce i nie jest to az taka tragedia , a ja mam pytanie do ciebie....skoro robisz tyle km po Polsce 115000 to powiedz mi skad ty jestes bo w avbatrze masz wpisana chyba Angielska miejscowosc...

    oczywiscie napewno na 16" i orginalnych sprezynach sie plynie ale czy obnizajac np 30-35mm to jest az taka roznica? ja wlasnie kiedys mialem taka "wersje" i nie bylo roznicy! ale napewno ona jest...

    skoro mowisz ze zawieszenia nie obniza sie w serii 7 bo to nie jest sria 3 ... w takim razie jazda obnizona na feldze np 18" 3er to juz wogole tragedia na polskie drogi?

    mam tez pytanie... czy jezdziles wogole e38 obnizona z felga np 19"...jesli tak to napisz co i jak..
    Witam :) Mieszkam w Bytomiu , BEUTHEN to po niemiecku bo sie kiedys tak nazywał masz racje sa ludzie co maja obnizone e38 ,ale zalezy gdzie sie mieszka ,jak sie mieszka we Wrocku i jezdzi np do Katowic to moze byc ok ,ale jak sie mieszka w Bytomiu ,albo tak jak napisał Krzywy na podlasiu to masakra ,jazda dla mnie jest bez sensu. Osobiście mam e36 na felgach 17" z szerokim laciem i lekko obnizone i wymontowalem te felgi kupujac fele 16" i nowe opony i zaczelo dac sie jezdzic ,wczesniiej na 17" było superr jak jechałem do Krakowa albo Wawy ,ale na trasie ,bo jak juz dojechałem do samego miasta to masakra. Masz racje seria 3 i 18" to nieporozumienie ,wiem cos o tym.pozdrawiam

    P.S. Gdybym mieszkał w Niemczech pewnie bym sobie obnizył

  10. #30
    7ka
    Gość
    ups ale dalem z tym miastem :razz:

    widze ze sam tu nic nie zadzialam..

    ja jestem za lekka gleba

    nawet przy 16"-18" a juz wyzej to podstawa!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •