Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65

Wątek: [ zawieszenie] Sprézyny - ORYGINALNE czy NIE ?

  1. #11
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    oj Elvis glupoty gadasz.
    oj elvis dobrze mowi, tyle ze ty krzychu jezdzisz po innych drogach,
    :what: :what: :what: bez przesady...czasami smigam po polsce i nie na 16" wiec jak dla mnie to sa glupoty wyciagniete z mitow albo z nieszczesliwej przygody..

    poza tym wiekszosc u nas na forum mieszka w Polsce,wiekszosc ma obnizony zawias..wiec niech mi nikt nie mowi ze to tragedia "to nie 3 bmw" .. :what: o czym mowa panowie o czym mowa.. :?

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    w e36 u zony oponki 235/40r17 wszystkie felgi sa juz krzywe a jezdzi naprawe dobrze i ostroznie, w poprzednim aucie mesku przy oponkach 215/45r17 po jednych wakacjach musialem przednie kola zalozyc na tyl bo juz byly owalne i niedlatego ze jezdzilem po dziurach ale napewno kazdy pamieta ja jechal kiedys szybcie, nagle zakret, jakis tam rowerzysta, omijamy i bum "AŁA" zapraszam krzychu na podlasie, pojezdzimy troszke i zobaczymy czy dotrzymasz mi kroku na swojej feldze po niektorych drogach :D (i to nawet glownych na mapie) i niepisze tu ze zlosliwosci

  3. #13
    7ka
    Gość
    ale zaraz zaraz... piszemy tu o 3er czy o 7er? i o czym tu mowa bo juz sie pogubilem..o felgach czy o zawiasie.. pamietam jak miales lub masz jeszcze 17" u siebie z profilem 45 .. juz sa krzywe? podlasie,mazowsze,lubuskie ... wlasciwie to takim tokiem rozumowania trzeba wziac pod uwage tez Ural bo tam sa drogi bardzo mizerne ...

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    60
    krzywy swiete slowa ;)

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    ale zaraz zaraz... piszemy tu o 3er czy o 7er? i o czym tu mowa bo juz sie pogubilem..o felgach czy o zawiasie.. pamietam jak miales lub masz jeszcze 17" u siebie z profilem 45 .. juz sa krzywe? podlasie,mazowsze,lubuskie ... wlasciwie to takim tokiem rozumowania trzeba wziac pod uwage tez Ural bo tam sa drogi bardzo mizerne ...
    w 7er juz dawno ma 235/55r17 i uwazam to za "najwygodniejszy" rozmiar na polske, smieszne jest to ze kupilem ponad 2 tyg temu sprezynki na przod -40 i mam maly problem, bo auta stawiam w garazu podziemnym i jak teraz wjezdzam to czasami potrafi brzuchem lekko zaczepic a co bedzie jak jeszcze przod opuszcze? a co do aktualnych kół to sa jeszcze proste i watpie czy przy tym profilu pokrzywie, a co do uralu to masz racje, jak roscy przyjezdzaja po opony to zawsze kupują mega wielki profil, np 225/65r16 do e38, 185/80r14 do octavi czy 185/70r14 do passata b4! i niedziewie sie bo niestety takie drogi,

  6. #16
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Widze ze kazdy ma inne zdanie :) ale to normalne , kazdy ma swoj gust.
    O dziurawe drogi sie nie martwie, bo tutaj takich malo. W individualu mam zawieszenie M TECH , wiec jest twardsze niz w standarcie, no i cena tez sie rozni. Podoba mi sie "gleba" w 7er, ale oczywiscie bez przesady , sam nie wiem co robic, a sprezyne musze wymienic :/
    Pozdrawiam

  7. #17
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    . . . a tak na marginesie , bo nie chce zakladac nowego tematu , ostatnio mijalem sie na A4 w kierunku Katowic, gdzies zaraz za Wroclawiem z jednym z naszych klubowiczow , o ile sie nie myle byla do zielona 7er , na blachach DW (piekny egzemplarz) . . .

    Panowie a jakie wymogi trzeba spelnic by moc z duma nakleic ta oryginalna naklejeczke www.7er.pl na swojej e38 ?

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    przyjechac na zlot czy spot i o ile sie niemyle to niema zakazu "wlasnorecznie" reklamowac klub

  9. #19
    Tia ja jezdze po calej polsce jakos na 245x40x19 i 275x35x19 i jakos i felgi proste i oponom nic sie nie dzieje a zawieszenie jakos nie jebie mi sie nadzywaczjnie ..


    Jezdzilem na zamiennikach to sie sypaly , wtedy owszem byl bym po stronie krzywego ..
    Jezdzilem na pseudo dobrych felach nie dawaly rady , ale to nie mialo nic do obnizenia zawiechy ..



    Wniosek ?

    Miec ORI fele BMW
    Ori zawieszenie

  10. #20
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    ...a ja jestem jednak za oryginalem...ale z powodu LPG spuscilem z AP przod (i to jest kompromis komfortu i sportowego wygladu) a z tylu mam wzmocnione sprezyny bmw do 75kg, bo podrozuje sporo.

    Naklejke moze miec kazdy. Ja cos tam jeszcze mam. Napisz na PW


    Pozdr.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •