Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Znokautował dziewczynę (damski bokser)

  1. #1
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław

    Znokautował dziewczynę (damski bokser)

    http://www.smog.pl/wideo/18871/zokau...ja_dziewczyne/

    miał szczęście , że mnie tam nie było :D
    Pić trzeba ! Jeść można !

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    szkoda gadać ...

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Powiem tak byłem na Ukrainie ostatnio ....
    Przypadek podobny ....

    Kole północy piliśmy w centrum miasta.. Staliśmy w 5 chłopa .Podeszły 2 miejscowe dziewczyny pierdu pierdu ,podeszło 2-ch miejscowych i dalej piliśmy ..Po pewnym czasie koleś coś głośniej powiedział do panny i wylał jej kieliszek wódki w twarz .... My troche zdębieliśmy ,a panna powiedziala tylko ocierajac twarz :
    Cytuje : "O mam mokre włosy -wyschną ..."

    Wiec u naszsych sąsiadów to chyba ogólne podejście do sprawy ... ;)

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Ja mam na przykład kota ,Ala ma psa ... oni mają dziewczyny ....

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Ja kiedyś też znokautowałem laskę :D W sobotni wieczór na rynku wplątałem się w małą bójkę. Chciałem j..nąć gosciowi, ten się uchylił a za nim stała jakaś lampucera - była z nim :D Mały nokaut, ocena sytuacji i szybka ewakuacja z miejsca zdarzenia ;D Ale w ogóle mi jej nie było żal, bo przez nią cała zadyma się zaczęła :)

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    no Szymon jak sie bawic to sie bawic hehe w koncu rownouprawnienie to sprawka kobiet taaak? ;D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    ale jej wyplacil 8/ bylem kiedys na przysiedze i widzialem identyczna sytuacjie (za darmo nie dostala) najlepsze jest to ze po godzinie ta para znowu sie kochala i bylo kotku misiu.

  8. #8
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    ale jej wyplacil 8/ bylem kiedys na przysiedze i widzialem identyczna sytuacjie (za darmo nie dostala) najlepsze jest to ze po godzinie ta para znowu sie kochala i bylo kotku misiu.
    Miłość jest ślepa ;D

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a ile to facetow dostalo po mordach przez kobiety, bo ten jej niechcial, bo cos tam cos tam i jeden facet za calusa leje drugiego :P

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    najgorsze jest to jak jakaś pijana czy naćpana lub rozdrażniona dziewczyna Cię zaatakuje, wtedy niewiadomo jak się bronić a taka prawda jest, że może spowodować u Ciebię jakieś obrażenia. Ogólnie szanuje bardzo kobiety i normalnej dziewczynie nigdy bym czegoś takiego nie zrobił - zwłaszcza, żę jestem raczej spokojnym człowiekiem. Ale kobieta gdy jest agresywna i leci do bicia pewna, że tylko ona ma prawo uderzyć wtedy nie zachowuje się jak kobieta a raczej jak zwierze i trzeba się poprostu bronić. Pare lat temu na jakiejś wycieczce w autobusie jakaś dziewczyna z 20 minut bez większego powodu wyzywała bardzo brutalnie mnie i moją rodzinę, olewałem to - wiadomo wyższość rozumu. Jednak gdy furia u niej osiągnęła max to chciała mnie bić (biegła do mnie z pięściami i groźbami) na wyciągnięciu mojej nogi skończyło się dla niej opuchniętym nosem i płaczem. Dlatego moje zdanie jest takie, że w ostateczności musimy się bronić nawet przed kobietą. Na tym filmiku widać, że chłopak nie miał większego zagrożenia z jej strony a jednak ją uderzył i tego nie popieram

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •