Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: BMW e65 735i 2002r LPG

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    3
    BMW
    735i
    Skąd
    POLSKA LBN

    BMW e65 735i 2002r LPG

    Witam! Mam problem, proszę o pomoc. Niedawno kupiłem BMW 735i E65 2002r LPG (anglika) z pod pokrywy zaworów wycieka mi olej, bo jakiś rzeźbiarz zamiast uszczelki wcisnął tam sylikon, którt teraz oczywiście wypłynął. Moje pytanie jest takie: Chcę wymienić uszczelkę, a zarazem olej z tym że nie wiem jak mam sprawdzić poziom oleju, gdyż nie mogę znaleźć bagnetu. Drugie moje pytanie jest takie: Jak uruchomić telefon, bo po włożeniu karty nie czyta jej. Z góry dziękuje za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 14-11-2012 o 16:40 Powód: Kolego - tematy zakładaj w odpowiednich działach!!! Przenoszę.

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    @ hugo - kolego nie zakładaj iluś tematów w tym dziale ale jeden przywitaj się jak należy i wtedy dostaniesz dostęp do działów w których możesz zapytac o przypadłości twojej 7
    bez tego nie liczył bym na pomoc :D
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    zalaczylem jakis zalacznik, foto z instrukcji, bagnet jest pod numerem 1 na rysunku, nie wiem jakiego dotyczy silnika to zdjecie, ale u mnie w v12 jest mniej wiecej w tym samym miejscu, w innych moze byc podobnie. Jesli to anglik to moze jest z drugiej strony? nie wiem. Silnik to nie ameryka, wez dotknij kazdej czesci po kolei. Powinnien wystawac gdzies uchwyt z koleczkiem na wlozenie palca. Chyba ze go nie masz tylko jest jakas prowizorka i nie widac.

    Co do telefonu to moze wkladasz karte w odwrotna strone, moze wkladasz niewlasciwa karte czyli jakas nowa, bo najlepiej dzialaja stare, np u mnie w polsce dziala era a play juz u mnie nie czyta. A telefon jak wyjmiesz i wezmiesz w reke to ci sie swieci cokolwiek na wyswietlaczu? U mnie telefon wlacza sie automatycznie po otwarciu auta pilotem, slychac nawet ciche pikniecie telefonu jak sie wlacza gdy wsiadam do auta. A na glownym wyswietlaczu auta napisane jest moze reading data, to znaczyloby ze telefon nie moze odczytac karty? Albo moze modul anteny jest uszkodzony? O co chodzi z tym telefonem, nie swieci sie wogole wyswietlacz telefonu czy moze swieci sie, a tylko telefon nie loguje sie do sieci? trza napisac dwa zdania a nie tylko ze nie dziala pomocy. Moze bateria padla w telefonie. W dobre miejsce wkladasz karte? wklada sie mala karte w szufladce tam co jest telefon
    Załączone miniatury Załączone miniatury Bez tytułu.jpg  
    Ostatnio edytowane przez bmw ; 14-11-2012 o 16:32

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar BMW(Bóg Miał Wizję)
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    58
    BMW
    E61...ex E34,E39,E38
    Skąd
    FZ
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    @ hugo - kolego nie zakładaj iluś tematów w tym dziale ale jeden przywitaj się jak należy i wtedy dostaniesz dostęp do działów w których możesz zapytac o przypadłości twojej 7
    bez tego nie liczył bym na pomoc :D
    ADASIO-jednak można liczyć na pomoc bez tego jak widać...
    B-ędziesz M-ógł W-yprzedzać

  5. #5
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez BMW(Bóg Miał Wizję) Zobacz posta
    ADASIO-jednak można liczyć na pomoc bez tego jak widać...
    Tak - tylko że takim postepowaniem robicie sobie samym krywde - bo kolega @ hugo kolejnym razem też napisze dopiero wtedy gdy smierć u dupy, napisze to gdziekolwiek jak kolwiek bo przeciez i tak uzyska odp m.inn od WAS

    Gratuluje :D

    Zastanawiam się tylko gdzie są moderatorzy tego działu i czemu jesczze nie poczyścili tematu - natomiast na pewno to zrobią
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #6
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,256
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    ADASIO, nie gorączkuj się tak...

    Po 1. - hugo ma już swój temat powitalny tylko ten założył w nieodpowiednim do tego dziale.


    Po 2. -
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Zastanawiam się tylko gdzie są moderatorzy tego działu i czemu jesczze nie poczyścili tematu - natomiast na pewno to zrobią
    O ile już wcześniej tego nie zrobili ;)

    Czary mary, hokus pokus :D

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar BMW(Bóg Miał Wizję)
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    58
    BMW
    E61...ex E34,E39,E38
    Skąd
    FZ
    ADASIO ale ja napisałem to " z przekąsem",zauważyłem Twoją uwagę pod adresem świeżaka(takiego jak ja) i uważam,że masz rację.Chwile później pojawił się wpis uzytkownika"zaawansowanego" jak wynikało z opisu,który delikatnie mówiąc ominął regulamin.Co do Modów to jak piszesz-na 100% to zrobia tylko @Hugo ma już tę info jakiej potrzebował.I nie jestem zwolennikiem takich zachowań ale patrząc na to to coś tu jest nie Hallo-świeżak dostaje prztyczka w nos za to,że omija regulamin,zaawansowany robi to samo-kto kogo bardziej krzywdzi?
    B-ędziesz M-ógł W-yprzedzać

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    3
    BMW
    735i
    Skąd
    POLSKA LBN
    Dziękuje za pomoc, mam taki bagnet w tym samym miejscu tylko że mechanik powiedział, że to jest od skrzyni biegów. Co do telefonu to świeci, wszysto działa, kartę wkładam dobrze, a na ekranie wyświetla się włóż kartę, tak jak by wogóle jej nie czytało. Pozdrawiam

    A tak wogóle to przepraszam chłopaki za to że zamieściłem w nie odpowiednim miejscu post czy o co tam chodzi, poprostu pierwszy raz jestem zalogowany na takim forum i nie bardzo wiem co i jak ;)
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 14-11-2012 o 20:18

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    53
    BMW
    e65 730d sport,e46 318i
    Skąd
    Rushden/Raciborz
    Blog
    3
    W żadnej e65 nie da sie sprawdzic poziomu oleju w skrzyni w ten sposób.
    Kolega z pracy kupił 4 dni temu e65 735i w uk i też mówił że niema bagnetu oleju w silniku.
    tylko Idrive według niego do spawdzenia oleju z silnika,powinna tam być zakładka jaki stan w onboard data.

    A Adasio lubi sie czepiać-taki typ
    Mnie chciał uczyć Polskiego

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    kolego spróbuj podłożyć z boku karty kawałek papieru aby karta bardziej docisneła się do styków , możliwe też że jest uszkodzona taśma

Podobne wątki

  1. [E65/66] BMW E64 735I 2002r
    Przez hugo w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-11-2012, 15:37
  2. [E38] BMW e38 735i +LPG Zgorzelec
    Przez Noxwill w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-07-2012, 07:42
  3. [E65] 735i 2002r. - koledzy, co o nim sądzicie
    Przez szmiciu w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 14-03-2011, 23:13
  4. bmw 745 2002r.
    Przez saulinek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-02-2010, 22:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •