Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Polecam jeżeli ktoś takiej szuka-650 CSi

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DannyV8
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    144
    BMW
    730 M60B30
    Skąd
    Radom

    Polecam jeżeli ktoś takiej szuka-650 CSi

    Witam szanownych forumowiczów.Jeżeli ktoś szuka takiego cudeńka to od siebie mogę polecić. W dobie "super samochodów", "lalek","cukierków" itd wybrać coś normalnego jest bardzo trudno. http://otomoto.pl/bmw-650-full-opcja...C26695988.html
    Autem jeździłem,macałem,oglądałem- byłem też przy jego sprowadzeniu .Jest zdecydowanie bezwypadkowe i ma pewny przebieg.Przywiezione w całości. Proszę nie traktujcie tego jako reklamę (auto w komisie u mojego Ojca)bo kategorycznie się od tego odcinam..Natomiast jeżeli ktoś szuka pewnego samochodu w normalnym stanie to ten egzemplarz jest tego wart.Pozdrawiam kolegów i koleżanki...z nadzieją ,że nie odbierzecie tego posta jako ogłoszenia (zajmuję się zupełnie czym innym).
    "..Eco driving? No, thanks.."

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    W internecie spotkalem sporo negatywnych opinii o komisiarzach z radomia, nawet na tym forum cos bylo. Osobiscie sam mialem do czynienia z dwoma autami z komisow znajdujacych sie na ulicy warszawskiej i mam zle wspomnienia.
    Generalnie w kazdym komisie byly auta ze szwajcarii\holandii, wszystkie aaaabsolutnie bezwypadkowe z przebiegiem od 135 tys do 149 tys., za wyjatkiem mercedesow ktore to mialy po rowne 200 tys. jak zapisal. Radom - zaglebie perelek. Brrr...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DannyV8
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    144
    BMW
    730 M60B30
    Skąd
    Radom
    Hah no muszę Ci przyznać rację bo z racji fachu mojego Ojca mam z NIMI do czynienia.;)!! I szczerze nie wszystko co jest akurat w tym komisie a czym miałem okazję jeździć mógłbym polecić...Osobiście też odradzam kupowanie w ciemno z Radomia bo można się nabić na pal.I właśnie dlatego napisałem konkretnie o tym egzemplarzu- wiadomo że potencjalny zainteresowany sprawdzi sobie auto, tym bardziej że to nie 20-40 tys a ponad 100 tys zł. Nie mniej w razie co warto jechać obejrzeć, i tak chciałbym by odebrano mojego posta....Wrażenia z jazdy testowej nieziemskie :DSamochód "gniecie"
    "..Eco driving? No, thanks.."

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    Ja kupilem 2 auta z Radomia - od handlarzy. Powiem szczerze - bylem mega pozytywnie zaskoczony. Jedne, to e39 523, przez ponad 2 lata eksploatacji dokupilem opony zimowe, wymienilem czujnik polozenia walu i pomalowalem jeden przedni blotnik(wyszla rdza), sprzedalem auto w stanie idealnym, tracac moze tysiaka.
    Drugie Astra II Bertone, bezwypadek, zadbany, generalnie w bardzo dobrym stanie, nie dzialala tylko klima. Auta nie byly kupowane na warszawskiej - przejrzycie ludzie na oczy - czesc komisow na swoich tylach ma od razu warsztaty, ramy do prostowania itd...nie spodziewajcie sie ze kazde auto z tego komisu to bezwypadek, na czyms zarabiac musza.
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

Podobne wątki

  1. [e34] Czy ktoś może szuka nowego E34 M5 ??
    Przez mandrax1 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-09-2012, 08:36
  2. [elektryka] Czy możliwy upgrade navi/tv mk2 jeżeli nie ma wogóle?
    Przez mandrax1 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 04-06-2011, 14:17
  3. SKRADZIONO BMW 635 CSi w Sarbinowie k/Koszalina
    Przez maros76 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-09-2009, 11:00
  4. Czy ktoś słyszał o takiej instalacji lpg: "LOVATO"
    Przez marcin85 w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 06-09-2009, 16:09
  5. Nie szuka ktoś E32?
    Przez coboss w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-07-2009, 14:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •