Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Prośba o ocenę, kolejne E32 tym razem 730 Łask

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    15
    BMW
    Szuka E32
    Skąd
    Warszawa

    Prośba o ocenę, kolejne E32 tym razem 730 Łask

    Tak jak wspominałem wcześniej, poszukiwania cały czas trwają, ostatnio mocno odradzaliście mi podobne e32 stojące w Szczytnie.
    Tym razem prośba o prześwietlenie i wypowiedzenie się na temat kolejnego "rodzynka".

    http://tablica.pl/oferta/bmw-e32-730...230d591d;r:;s:



    Nie zwracajcie uwagi na felgi i cenę w ogłoszeniu, gdyż rozmawiałem w właścicielem i na wstępie powiedziałem, żeby sobie felgi zabrał i w zamian za to jest w stanie zejść do 8 000 PLN. Jeśli bym się decydował to przyszykuje mi auto na 15" z jakimi je kupił.
    Jestem już po rozmowach z właścicielem, oczywiście według niego: auto w stanie bardzo dobrym plus, wszystko robione na czas, nic nie puka, zadbany i nie zlatana, przebieg oczywiście ocenia na lekko ponad 200 000 km (w co średnio wierzę) Rdzy nie ma, podobno na jednych drzwiach na dole coś tam zaczyna powoli wychodzić. Automat igła, silnik igła, luzy zaworowe pokasowane... Jak to każdy zachwala.

    Dostałem na maila trochę zdjęć:









    Jeden błotnik (lewy przód) jest wgnieciony:





    To podobno jedyny "mankament"



    Ktoś zamontował wyświetlacz od zestawu głośnomówiącego na OBC no ale trudno...

    Ogólnie podoba mi się wnętrze- jasna skóra, reszta odpowiada moim poszukiwaniom czyli R6 plus sekwencja no i automat.
    Na początku będę musiał trochę poświecić aby przywrócić ją do oryginału i nieco "odrolnić". Usnąć te czarne lampy, xenony i malowane lampy z tyłu...
    Może jest ktoś w rejonie Łasku/Łodzi żeby mógł ewentualnie ją obejrzeć, sam zastanawiam się czy nie jechać już w sobotę i oglądać. Vin ma podać jutro.
    Co sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez stan_tarara ; 13-11-2012 o 19:41

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz
    popraw link do ogloszenia bo nie działa.
    Mi się auto podoba, tylko jeszcze tą centralke od lpg gdzieś schować

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    15
    BMW
    Szuka E32
    Skąd
    Warszawa
    Poprawione, działa?
    Jak coś to jeszcze tutaj wstawię: http://tablica.pl/oferta/bmw-e32-730...230d591d;r:;s:

  4. #4
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    http://tablica.pl/oferta/bmw-e32-730...D5-IDANv3.html

    To auto musiałby być w naprawdę DOSKONAŁEJ kondycji mechanicznej żeby zapłacić za nie te 8tys. a już sama skóra zniechęca. Fotel kierowcy powycierany, podłokietniki obszywane na nowo.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    troche biedna wypo słabe koło lewarka brak drewna. jesli blacha naprawde dobra i technicznie ok to mimo to warto.

  6. #6
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    troche biedna wypo słabe koło lewarka brak drewna. jesli blacha naprawde dobra i technicznie ok to mimo to warto.
    na plus kolor :) środek średni...co do wyposażenia to słabo ale co z tego?ja moją doposażam według własnego uznania i odpowiadającej MI konfiguracji i wyglądzie :D,jeśli masz taki plan jak ja to cena przesadzona,czy tak czy tak dużo,a znając życie to coś tam nie chodzi,coś tam do poprawki itp itd co do reszty jedynie jazda próbna i dokładne oględziny

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    15
    BMW
    Szuka E32
    Skąd
    Warszawa
    Czekam jeszcze na numer vin żeby sobie rozkodować i wiedzieć co i jak. Nawet nie wiedziałem, że jest tak słabo wyposażona, czego nie ma oprócz elektryki foteli? Nie chciałbym kupować golasa i wkładać kasę w doposażenie, wolałbym znaleźć dobry mechanicznie egzemplarz bez rdzy...

  8. #8
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    środek przed lift,brak obc ( to coś jest zamontowane na zegarku nie na obc ) nie widze rolety z tyłu żadnej,boczki bez schowków i lampek,lusterko zwykłe,kiera zwykła,można by szukać i dalej wymieniać napisałem co mi sie rzuciło w oko na szybko :)

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    15
    BMW
    Szuka E32
    Skąd
    Warszawa
    Kurczę, dobrze, że piszesz takie rzeczy bo nawet nie widziałem, że takie opcje były :) No to teraz mam poważną zagwozdkę, bo do łasku jest jakieś 160 km i jak się okaże kicha to szkoda mojego cennego czasu. Jeśli mechanicznie jest jednak igłą to może rzeczywiście na wyposażenie przymknąć oko...

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    To są właśnie uroki m30b30. Na drugim zdjęciu które wrzuciłeś coś maska średnio jest spasowana.

Podobne wątki

  1. [E38] Prośba o ocenę bmw
    Przez Noxwill w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-06-2012, 21:40
  2. [E32] Cabrio... tak było, ale tym razem Polska Edycja i Polska Cena :D
    Przez grim w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-05-2012, 17:03
  3. Prośba o ocenę 728
    Przez krzysiek7er w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 16-02-2012, 16:31
  4. [E65/66] Prośba o ocenę PILNE
    Przez Spido w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 23:10
  5. prośba o ocenę auta
    Przez misiosl w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-03-2011, 10:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •