Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Kolejny nieuczciwy forumowicz !

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar harry22
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    537
    BMW
    Lexus LS460 , EX E65 730d ,EX E38 728iA
    Skąd
    Bytom

    Kolejny nieuczciwy forumowicz !

    Witam, szkoda słów żeby opisać to, co ostatnio dzieję się na forum. Nie można być pewnym żadnych zakupów. Z każdej strony ktoś kogoś oszukuje... psując całą atmosfere forum. Tracimy zaufanie, a nie o to chodzi w "życiu forumowym". Więc opiszę swoją sytuację od początku. Kolega Rapik wstawił temat na forum o tym, czy przód monitorka 16:9 z e38 podejdzie do tyłu monitora z e46. Napisał również, że na allegro jest dużo samych monitorków. Ja szukałem samego monitorka przez pół roku, więc postanowiłem napisać do niego z pytaniem gdzie on znalazł sam monitorek. Zaproponował mi, że odsprzeda mi swój. Poprosiłem o zdjęcie, wysłał, lecz powiedział, że jest lekko skurzony. Jak się później okazało matryca nie jest w idealnym stanie, ale na to już przymykam oko. Dostałem paczkę, więc od razu biore się za montaż. Po włożeniu do samochodu okazało się, że jest to monitorek z X5 i ma inny kąt świecenia nienadający się do e38. Z punktu widzenia kierowcy jest on wyblakły i nie posiada kolorów. Dopiero jak wychylam się na pozycję podłokietnika, wtedy pojawiają sie kolory. Myślę- trudno facet nie wiedział pomylił więc napisałem mu wszystko jasno licząc, że będę mógł odesłać towar. Napisał że jest w Niemczech i jak tylko wróci to się odezwie. Dziś udało mi się z nim skontaktować poprzez SMS i odpisał, że on nie ma zamiaru oddawać pieniędzy ani przyjmować tego monitorka, gdyż on sprawdzał w E39 i było wszystko ok. Napisał, że ewentualnie może mi podać numer do faceta od którego on kupił monitor może coś doradzi. Tyle że nie wiem co tu doradzać? Skoro te monitorki są całkowicie inne i montaż ich w e38 lub e39 mija się z celem. Później odpisał, że on sprawe uważa za zamkniętą. Nie wiem czy tak powinien się zachować forumowicz... Ręce opadają i brakuje sił...

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Wtrące się delikatnie, ponieważ Harry wspomniał mi o tym, ze monitor który otrzymał od Rapika okazał się być od e53 które ma inne nachylenie obrazu odbieranego nie e38/e39. Jeżeli Rapik sprzedał ten monitor do e38 ze świadomością, ze pochodzi on z e53 to powinien liczyć się z tym, iż Harremu może to przeszkadzać i być przygotowanym na ew. zwrot. Sam wielokrotnie sprzedawalem monitor od e53 lecz wspominałem o utrudnieniu wizualnym, bądź z z anglika e38/e39 wspominając o tym, ze trzeba przerobić nieco nagrzewnice by go idealnie wpasować. Rapik, chcąc pomagać nam w zaopatrywanie się w czesci u niego, nie powinien tak załatwiać tematu z Forumowiczem Harrym.

Podobne wątki

  1. hubus- Hubert Bieńkowski- nieuczciwy forumowicz!
    Przez lukasz740 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 21-02-2013, 12:53
  2. nieuczciwy sprzedawca
    Przez ginspirations w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-03-2011, 14:48
  3. Nieuczciwy sprzedawca z Allegro
    Przez Mariusz735i w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 09-11-2010, 14:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •