Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Praca za granicą

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury

    Praca za granicą

    Witam.
    Postanowiłem napisac tu, gdyż widzę, że parę osób już to zrobiło.
    Otóż szukam pracy za granicą. Widzę tu parę osób na forum z USA czy UK. W stanach byłem dwa razy. Wize posiadam turystyczną do 2018, angielski komunikatywny. Robiłem też miesiąc w Londynie jako pomocnik elektryka. Posiadam nr insurance oraz konto w barklaysie na wyspach. Ostatnio pracowałem jako kierowca busa w Niemczech. Niemiecki komunikatywny, prawo jazdy kat C, kurs na wózki widłowe. Wykształcenie wyzsze.
    Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
    OO=[][]=OO

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    227
    BMW
    l 750 highline e46 320d
    Skąd
    Zaryń
    Witam, również szukam pracy jako kierowca C+E jesli ktos zna dobre firmy które potrzebują kierowców. Doświadczenie 4 lata po EU
    Bartekzrn

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    na C+E to kolego jest pełno firm poszukujących kierowców. popatrz na stonach urzędów pracy w twojej okolicy.
    U mnie jest problem, że mam samo C bez przyczep i nie mam także kursu na przewóż rzeczy - który zreszta jest wymagany tylko w PL.
    Z tym że nie za bardzo chce pracować jako kierowca- jak bede zmuszony to poprostu zrobie przyczepy i kurs i tyle.
    Na chwilę obecną bylbym wdzięczny za to jak by ktoś wiedział ze np ktoś potrzebuje pomocnika na wykonczenia, remonty, wyburzenie - dosłownie cokolwiek na pomocnika w UK, USA czy europie zachodniej. Aby na zimę.
    OO=[][]=OO

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    227
    BMW
    l 750 highline e46 320d
    Skąd
    Zaryń
    moze i jest pełno ogłosszeń, ale nic ciekawego sami wyzyskiwacze
    Bartekzrn

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    aż tak to sie nie zaglebiałem w ogloszenia na kierowce. ale jak jezdzilem to kazdy opowiadal na parkingach jak to jest wspaniale jak to tysiace zarabiają. a jak dzwonilem po firmach to albo 25 gr za kilometr albo 120 dniówki więc odpuściłem prace jako kierowca.
    Najbardziej by mi zależalo na Londynie jakby ktos cos wiedzial....
    OO=[][]=OO

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomek_mazury
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    173
    BMW
    e90
    Skąd
    mazury
    widze ze tu tez ciezko z robota :)
    OO=[][]=OO

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar BMW(Bóg Miał Wizję)
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    58
    BMW
    E61...ex E34,E39,E38
    Skąd
    FZ
    Cytat Zamieszczone przez tomek_mazury Zobacz posta
    aż tak to sie nie zaglebiałem w ogloszenia na kierowce. ale jak jezdzilem to kazdy opowiadal na parkingach jak to jest wspaniale jak to tysiace zarabiają. a jak dzwonilem po firmach to albo 25 gr za kilometr albo 120 dniówki więc odpuściłem prace jako kierowca.
    Najbardziej by mi zależalo na Londynie jakby ktos cos wiedzial....
    Cały problem w tym żeby pracować jako kierowca to trzeba chcieć to robić,a z tego co napisałeś uważasz taką opcję jako wyjście z kłopotów finansowych w okresie zimy.
    B-ędziesz M-ógł W-yprzedzać

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar BMW(Bóg Miał Wizję)
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    58
    BMW
    E61...ex E34,E39,E38
    Skąd
    FZ
    Cytat Zamieszczone przez tomek_mazury Zobacz posta
    na C+E to kolego jest pełno firm poszukujących kierowców. popatrz na stonach urzędów pracy w twojej okolicy.
    U mnie jest problem, że mam samo C bez przyczep i nie mam także kursu na przewóż rzeczy - który zreszta jest wymagany tylko w PL.
    Z tym że nie za bardzo chce pracować jako kierowca- jak bede zmuszony to poprostu zrobie przyczepy i kurs i tyle.
    Na chwilę obecną bylbym wdzięczny za to jak by ktoś wiedział ze np ktoś potrzebuje pomocnika na wykonczenia, remonty, wyburzenie - dosłownie cokolwiek na pomocnika w UK, USA czy europie zachodniej. Aby na zimę.
    Znam firmę transportową,w której można zarobić 8-9tys./3tygodnie jeżdżąc poza PL ale jak sam piszesz "jak będziesz zmuszony" .Jak dla mnie zycie 3tygodnie w kabinie nie jest tym czyms co Cię zatrzyma przy takiej pracy.
    B-ędziesz M-ógł W-yprzedzać

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    u nas jest gorzej jak źle z praca, nie chcą dawać umów, nie płacą składek, dają jedynie śmieciowe umowy zlecenia, wczoraj dzwoniłem w związku z oferta na operatora koparki mówiłem, że pracowałem na A2 (pytał gdzie pracowałem i co robiłem) zapytał jaką miałem stawkę, ja mu że 17 na netto o samochodzie służbowym nawet nie chciałem gadać bo po głosie słyszałem, że stawka przerasta jego możliwości (choć zapewniałem, że mniej też mnie satysfakcjonuje) ale obecnie operatorom płacą 10-11 zł umowa-zlecenie.
    W każdym innym zawodzie wymagają stażu minimum 2-3 lata ale nikt nie da zdobyć tego stażu i koło się zamyka.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar BMW(Bóg Miał Wizję)
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    58
    BMW
    E61...ex E34,E39,E38
    Skąd
    FZ
    Prawda( a Twoja subskrypcja idealnie odzwierciedla całą sytuację z tej rozmowy o pracy na koparce;)!!
    B-ędziesz M-ógł W-yprzedzać

Podobne wątki

  1. nierowna praca 3.0d
    Przez krzywy191 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-01-2011, 21:33
  2. Praca-poszukiwana
    Przez rodzinabmw w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-07-2010, 13:58
  3. 7-emka za granicą - porady, doświadczenia.
    Przez grześ73 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-12-2009, 14:33
  4. praca
    Przez hrabia81 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-08-2009, 09:08
  5. Nierówna praca
    Przez Johny w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 07-11-2007, 19:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •