Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 186

Wątek: 7er i Szlachetna Paczka 2012 !!!!!!!!!!!

  1. #161
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    DObra, a teraz gdzie relacja?
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  2. #162
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    DObra, a teraz gdzie relacja?
    Relacja przyjdzie na e-maila podanego przy rejestracji ;) Myślę, że w tej chwili jest gdzieś pomiędzy Wrocławiem a Krakowem ;) Ewa wczoraj w nocy ją wprowadzała a ta relacja jest sprawdzana na poziomie rejonu, województwa i kraju ;D

    Kto zdąży się zarejestrować do momentu jej ostatecznego zatwierdzenia dostanie ją na e-maila ;) Kto nie zdąży to po prostu ją tutaj wkleimy.

  3. #163
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    OK i już wszystko wiem.
    Na weekend wkleje w końcu moje foty :D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  4. #164
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    OK i już wszystko wiem.
    Na weekend wkleje w końcu moje foty :D

    No wreeeeeszcie ;) a ja postaram się certyfikacik wrzucić wystawiony dla forum i pozostałe zaległości...

  5. #165
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    ej tak sobie od niechcenia zaglądam na konto, a tam kolejna stówka!
    Mamy 460 zł :p

  6. #166
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    eeeeeeeeeee dostałam takiego e-maila....

    Drogi Darczyńco,


    Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

    Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

    Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny (oznaczonej numerem DOL-842-025737) podczas dostarczenia paczki. Zachęcamy do podzielenia się tymi emocjami z osobami, które wraz z Tobą pomogły wybranej rodzinie.

    W załączniku e-maila znajdziesz imienny certyfikat z podziękowaniem za udział w projekcie.



    Mam nadzieję, że to jednak jeszcze nie koniec ;) i Ewa nam cosik napisze od siebie ;D




  7. #167
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    http://powiat-sredzki.pl/PL/583/599/...hetnej_paczki/


    Wspomniano o nas :) Zapraszam do lektury artykułu!

  8. #168
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Mam problem z wgraniem certyfikatu i rachunków. To wszystko mam w formacie pdf.
    Proszę pomóżcie bo nie umiem tego przerobić na dopuszczalne tj. jpg, jpeg, png, gif

  9. #169
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	certyfikat 7er.JPG
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	61.3 KB
ID:	5145

    I oto nasz certyfikacik ;) Szkoda, że nie w kolorku

  10. #170
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Długo oczekiwana relacja z dostarczenia paczki:

    Rodzina była bardzo zaskoczona ilością paczek oraz ich zawartością. Najszybciej do ich rozpakowywani zabrały się dzieci. 3-letni Wojtuś był w swoim żywiole. Szybko, jednak z pewną nieśmiałością zabrał się do zrywania papierów. Kiedy kilka paczek było już otwartych i rozpakowanych zajął się oglądaniem swoich prezentów. Najbardziej oczywiście ucieszyły go zabawki, wśród których był ogromny samochód, gry planszowe, bębenek a także książeczki. Wojtuś zapytany o to, która kurteczka mu się podoba wskazał jedną z nich. Wszyscy zgodnie byliśmy przekonani, że wybrał zieloną jednak Wojtuś w zdecydowany sposób wyprowadził nas z błędu mówiąc "nie, nie ta... ta niebieska" i wskazując na kurteczkę, która przypadła mu do gustu.

    Starszy chłopiec ucieszył się z markowych butów, od razu je przymierzył, i choć były ciut za duże, ani odrobinę się tym nie zmartwił. Pan Edward był dość zaskoczony całą sytuacją, ale również jego szczególny podarek - wygodne buty - sprawiły mu ogromną radość. Mama cieszyła się ze wszystkich prezentów. Kiedy w trakcie rozpakowywania paczek przywieziono węgiel nie posiadali się z radości.

    Rodzina przyjęła darczyńców bardzo serdecznie. Była to naprawdę wyjątkowa chwila pełna wzruszeń, serdeczności i życzliwej rozmowy.

    Od siebie, teraz mogę dodać, że była to naprawdę wyjątkowa paczka. Przemyślana i zgodna z potrzebami rodziny. Większość rzeczy była nowych i to jeszcze bardzo wysokiej jakości. Ubrania, ubranka, gry, zabawki dla dzieci, super buty, cudowny plecak (prawie go zazdrościłam ;-)). Rodzina nie wiedziała jak poważna jest to akcja i jakie wspaniałe niespodzianki, a z nimi też przeżycia, ich czekają. Byli bardzo, bardzo zaskoczeni, oczywiście bardzo, bardzo pozytywnie.

    Wszystkim, którzy tę niezwykłą
    paczkę tworzyli bardzo gorąco dziękuję, z swoim imieniu oraz Rodziny. Bardzo się ciesze, że trafiłam na takich "wzorcowych" darczyńców.

    Proszę pamiętać, że dzięki Państwu ta rodzina, a przez to również ja, będziemy mieć radośniejsze święta. Serdecznie za to dziękuję. A z okazji świąt życzę Państwu dużo pozytywnych przeżyć, energii do działania oraz pomyślności we
    wszystkich działaniach.
    Pozdrawiam
    Ewa

Podobne wątki

  1. 7er i Szlachetna Paczka !!!!!!!!!!!!!!!
    Przez damian23zgc w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 195
    Ostatni post / autor: 12-11-2012, 13:00
  2. Szlachetna Paczka 2011
    Przez damian23zgc w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 137
    Ostatni post / autor: 16-11-2011, 18:17
  3. Szlachetna paczka 2010
    Przez damian23zgc w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 183
    Ostatni post / autor: 03-02-2011, 20:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •