Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Lampy tylnie po FL

  1. #1

    Lampy tylnie po FL

    Witam , chce kupic lampy tylnie do mojego malenstwa . mysle nad krysztalkami po FL .
    Mam pytanie do was czy duza jest roznica wygladu i jakosci miedzy orginalami a zamiennikami bo cena nowego zamiennika to ok 400-500 zl a uzywanego orginalu 800 pln . Jeszcze mysle nad
    LED-ami ale nie do konca jestem pewien czy mi sie podobaja . Prosze podpowiedzcie mi co wybrac :)

  2. #2
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    ...ja kupilem zamiennik i mam juz je dobrych pare lat. tyle ze z niemiec. a LED musisz zobaczyc osobiscie i musisz pomyslec nad wylaczeniem komunikatu bledu swiatel tylnych by nie pyskowal przy led. chociaz moze sie zdarzyc, ze producent lamp led o tym pomyslal. wylaczyc mozesz w aso lub np. ja umiem laptopem.

    Pozdr.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna

    lampy

    ja kupilem krysztalki w zamienniku i sa rewelacyjne!
    pojechalem co prawda osobiscie najpierw je dopasowac by nie sterczaly przypadkiem jak to bywa z zamiennikami,ale jest o.k.!
    polecam!

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Jeśli chodzi o wygląd różnica jest. Które ładniejsze - rzecz gustu mi się podobają ori

  5. #5
    Dzisiaj widzialem na ulicy zamienniki i mi sie podobaly a co do ledow to chyba są za nowoczesne do klasycznej lini nadwozia e38 ... Dzieki za pomoc .

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    moim zdaniem najladniejsze sa przed liftem z bialym kierunkiem, najbardziej pasuja do lini e 38 ,krzysztalki oryginalne nie podobaja mi sie ,wygladaja tandetnie, sa slabej jakośći ,ale sa lampy na allegro chyba Chinskie i sa fajne ,ale chyba tylko jeden producent robi takie ,reszta to badziewie

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Oryginalne tandetne? Ja mam oryginalne i ani jednym miejscu nie są gorsze od tych przed liftem. A samochód zyskał parę lat , mimo że mam kryształki z żółtym kierunkiem.

    A chińskie oprócz jakości różnią się także wyglądem samych "kryształków" - z tego co zaobserwowałem w podróbkach nie zawsze widać ten efekt na całej powierzchni lampy, kryształki zazwyczaj są drobniejsze a klosz kierunka jest jaśniejszy. No i w większości brak odblasków. Ale i tak są dobrą alternatywą zważywszy na cenę

  8. #8
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    moim zdaniem najladniejsze sa przed liftem z bialym kierunkiem, najbardziej pasuja do lini e 38 ,krzysztalki oryginalne nie podobaja mi sie ,wygladaja tandetnie, sa slabej jakośći ,ale sa lampy na allegro chyba Chinskie i sa fajne ,ale chyba tylko jeden producent robi takie ,reszta to badziewie
    zastanow sie co piszesz.. "ori krysztalki sa tandetne,slabej jakosci, a chinskie sa fajne" :hah: :hah: :what:

  9. #9
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    moim zdaniem najladniejsze sa przed liftem z bialym kierunkiem, najbardziej pasuja do lini e 38 ,krzysztalki oryginalne nie podobaja mi sie ,wygladaja tandetnie, sa slabej jakośći ,ale sa lampy na allegro chyba Chinskie i sa fajne ,ale chyba tylko jeden producent robi takie ,reszta to badziewie
    zastanow sie co piszesz.. "ori krysztalki sa tandetne,slabej jakosci, a chinskie sa fajne" :hah: :hah: :what:


    ;D ;D ;D

  10. #10
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    moim zdaniem najladniejsze sa przed liftem z bialym kierunkiem, najbardziej pasuja do lini e 38 ,krzysztalki oryginalne nie podobaja mi sie ,wygladaja tandetnie, sa slabej jakośći ,ale sa lampy na allegro chyba Chinskie i sa fajne ,ale chyba tylko jeden producent robi takie ,reszta to badziewie
    zastanow sie co piszesz.. "ori krysztalki sa tandetne,slabej jakosci, a chinskie sa fajne" :hah: :hah: :what:


    ;D ;D ;D
    Zastanowiłem sie ,bo w wiekszości e 38 sa starymi samochodami ,kryształki po pewnym czasie sa nieszczelne i gorzej świecą -gorzej niż najlepsze nowe chińskie , w porównaniu do lamp przed liftem mozna je potraktowac jak jakąś wersje oszczędnościową ,inne wykonanie ,zreszta wystarczy porównać



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •