dzięki chłopaki już wiem:) więc wrzucam kilka fotek i od razu pytanko: czy przód ma być tak wysoko w porównaniu do tyłu czy coś jest nie tak?
![]()
dzięki chłopaki już wiem:) więc wrzucam kilka fotek i od razu pytanko: czy przód ma być tak wysoko w porównaniu do tyłu czy coś jest nie tak?
![]()
Ostatnio edytowane przez korszakkk ; 25-11-2012 o 18:10