Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: 735 Chorzów

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    32
    BMW
    e34
    Skąd
    Warszawa

    735 Chorzów

    Witam, czy ktoś może kojarzy te auto?
    http://otomoto.pl/bmw-735-gaz-sekwen...C26546515.html

    Pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Nie trudno się domyśleć dlaczego w VIN'ie nie ma wzmianki o skórzanej tapicerce (popatrz na boczki i schowki). Auto należało wcześniej do ManiacDrifting vel KaczyDJ. Ogólnie nie może zagrzać nigdzie dłużej miejsca tylko co trochę jest na allegro...

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    32
    BMW
    e34
    Skąd
    Warszawa
    Ciekawe czemu. Rozmawiałem z gościem na prawdę w porządku facet wszystkiego zdjęcia mi robi o wszystkim(chyba) mówi. Na allegro wystawia ją komis. Mam numer do właściciela i sporo mniej za nią chce podobno sprzedaje bo kupił 740..

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Tak to moje byłe BMW jednak warto nadmienić że po mnie miało gdzieś 6 innych właścicieli... Ostatnio widziałem ją jakiś pół roku temu i jednak sporo się zmieniło.
    Nie zagrzała miejsca niestety bo trafiała do młodocianych których mimo sekwencji nie było stać na jazdę.
    Więc za obecny stan ręki nie dam sobie uciąć ale jak ja ją miałem to była niezła silnik wporządku skrzynia też posiada szpere klimatyzacja działa, zmieniono sekwencję na inną.
    Dołożyłem skóry jednak wtedy jakoś wolałem nawet materiał na boczkach niż dermę.
    Skóry takie jak widać regulację działają ale są mocno zniszczone.
    Blacharka prawdę mówiąc jest niepokojąca niektóre miejsca nie wyglądają dobrze jej stan się pogorszył niż wtedy kiedy była u mnie. Jak była u mnie to tylko drzwi od środka były zardzewiałe po wierzchu wyglądała super teraz tak nie jest. Jeśli wyrwiesz samochód za ok. 4000zł to powiem ci że lepszej raczej w tej cenie nie kupisz najgorszy minus to blacharka i skóry jeśli jesteś w stanie się z tym pogodzić to samochód powinien ci posłużyć. Sam wiele zrobiłem zawiecha i hamulce robiłem.

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Nie skóry a cały środek jest koszmarny. Z zewnątrz wygląda ok,chociaż wiele zmian by ją czekało
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 07-11-2012 o 11:31

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    32
    BMW
    e34
    Skąd
    Warszawa
    Gościu krzykną za nią 4,500zł. Niestety stoi 300km odemnie a nie widzi mi się jechać na darmo.

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No to sama raczej nie przyjedzie a 300km to przecież nie koniec świata

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    32
    BMW
    e34
    Skąd
    Warszawa
    Ja wiem ze sama nie przyjedzie. Chyba się przejadę i obejrzę ją

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Derme pod kolor się kupi za 150zł gdzieś ( boczki i schowki) więc nie ma co płakać.
    Powiem tak oglądałem wiele E32 bo bardzo chciałem sobie kupić od dawna wtedy kiedy ją kupiłem jej stan wizualny był nieciekawy jak ja ją miałem był dobry usunąłem rdze itp. Teraz znów zrobił się downgrade i wygląda nieciekawie z bliska tak jak ją kupiłem. Wiele oglądanych przezemnie na zdjęciach i z opisu wyglądało super na miejscu jak zobaczyłem to gałki oczne wywracały mi się białkami do wierzchu to nie szukałem dalej i kupiłem tą bo ciężko znaleźć E32 o którym szczerze można powiedzieć że jej stan jest dobry. Mechanicznie była okej a to też się liczy.
    Tak odemnie blacha wygląda kiepsko ale da się to zrobić żeby było dobrze bo nie ma tragedii, Do poprawy jest pasek lewej blachy nad zderzakiem ( ja bym wspawał) Oraz tylnie nadkola oba i wszystkie drzwi doły od środka bierze oprócz tych kierowcy. Skóry - masz dzuda rację gdyby one nie były elektryczne to nawet bym ich tam nie wsadzał jakoś wolałem elektryczne "skóry" niż manualne welury manuale miała ładne nie te szmaciane a z grubego weluru mam je cały czas. Brzmi źle? tak brzmi to źle ale niestety w 90% oglądanych beemek będzie podobnie albo jeszcze gorzej.
    Czasem mój long mnie wkurza i mam ochotę go sprzedać nawet go wystawiam ale jakoś już przestałem to robić bo jak myślę o realiach jak większość wygląda siódemek to jestem pewien że takiej dobrej jako całokształt jak mam bym już nigdy nie trafił więc ją trzymam.

    4500 to nie tragedia trzeba zauważyć że ma nową sekwencję jakaś dobra firma ale nie kojarzę już jaka choć tego nie rozumiem Bo wcześniej miała OMVL Dream stara ale bardzo dobra instalka w porównaniu z tym co mieli moi koledzy była dość bezproblemowa któryś z właścicieli twierdził że ją wymienił bo paliło za dużo gazu na co ja zrobiłem wielkie oczy bo było to tylko 14 trasa ;/ i 17 miasto ;/ teraz wyniki ponoć są 3 litry mniej ale nie wiem czy to zdrowe dla tego silnika.
    Sam mam to czasem ochotę odkupić i może kiedyś to zrobię bo jestem pewien że jeszcze nie raz będzie wisieć cena się nie zmieni bo zazwyczaj się sprzedaje za ok. 5000zł a zawsze nowy właściciel coś dołoży więc teoretycznie co zmiana właściciela to ona jest lepsza.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 07-11-2012 o 11:48

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    Do poprawy jest pasek lewej blachy nad zderzakiem ( ja bym wspawał) Oraz tylnie nadkola oba i wszystkie drzwi doły od środka bierze oprócz tych kierowcy.
    Pamiętam tą rdze nad zderzakiem a potem przymalowałeś w paint i mówiłeś że tam nic nie było :p

Podobne wątki

  1. zlot BMW - 10.06.2011 Chorzów
    Przez gilu_e32 w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 137
    Ostatni post / autor: 27-06-2012, 15:49
  2. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 26-05-2010, 17:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •