Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: 735 Chorzów

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    hehe dobry jestem nie? ale Zrobił mi to później malarz a nie lakiernik i nie było rdzy ale jako że był malarzem to wyszło znów.
    Nie wiem czy zauważyliście na tylnych lewych drzwiach miałem orzech włoski i zrobiłem reperaturkę :d hah jestem prawie pewny że nie wyszło ale szkoda bo nie zdążyłem tego pomalować a innym właścicielom też nie zależało na pomalowaniu tego.

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    32
    BMW
    e34
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    Do poprawy jest pasek lewej blachy nad zderzakiem ( ja bym wspawał) Oraz tylnie nadkola oba i wszystkie drzwi doły od środka bierze oprócz tych kierowcy
    Co do paska i drzwi to się zgodzę lecz co do nadkoli właściciel zapewnia ze tam rdzy nie ma.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    hm chodzi mi o ranty wewnętrzne. Może coś tam grzebano a może rdzy nie widać ale widać że się tam ukrywa. Z taką bemą nie ma co sie bawić w szpachlowanie bo to bez sensu bierzesz diaxa z lamelką i końcówke drucianą na wiertarkę czyścisz do gołej blachy gdzie coś jest brzydkiego to wycinasz i to wspawujesz potem spawy na cyne lub ołów wygładzić blachę odrobiną szpachli na dolne ranty nadkoli nałożyć bitgum wygląda jak oryginalnie i taka naprawa starcza na całe życie. Ja w swoje samochody tak robiłem i nic nie wyłazi ale mało który blacharz tak się będzie cackał.

    Jeśli o mnie chodzi gdybym nie miał E32 i chciał je sobie kupic zainteresowały by mnie też te ogłoszenia:
    http://moto.allegro.pl/bmw-735-il-long-i2747647647.html Ta dlatego że jest long ma niezłe wypo i widać potencjał ogromnym minusem jest gaz zwykły ale jest szansa 0,1% że silnik jest ok i po wsadzeniu sekwencji będzie nadal żył wział bym ją jak by blacha była rzeczywiście do poprawek a nie generalnego remontu no i jak by poszła troche taniej. Bo widać że sporo trzeba włożyć.

    "Szara" stara 730 http://moto.allegro.pl/bmw-730i-e32-...750771337.html miałem doczynienia z 730 z tego roczniku czuć w niej inny klimat a i blachę miała świetną początek produkcji być może była trwalsza. Choć wyposażenie skromne to też ma coś w sobie jest cała czysta i ładna widzę duzą szanse że to dobry samochód dla mnie największy minus to że jest to 730 i że nie ma klimy ale i tak mi się podoba

    To mój faworyt czarny long z V8 http://otomoto.pl/bmw-730-bmw-730-il-C26522859.html wygląda najlepiej i najlepiej się zapowiada ma też dobre wypo. Zauważyłem że licznik jest zmieniony i jest od nie longa, Obawiał bym się że takie E32 to często niespodzianka i mogła by być z bliska najgorsza ze wszystkich ale jeśli nie to jest fajna. Long to jest long raz wsiądziesz i chcesz go mieć twoja krótka już cie nie zadowala dlatego ja przy kupnie dążył bym do longa. Ale nie powiem od krótkiej też fajnie zacząć jest nieco zwinniejsza i zrywniejsza i ciaśniejsza :D mniejsza masa krótszy wał napędowy= mniej strat mocy , troszkę któtszy rostaw osi= niecolepiej tnie zakręty.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 07-11-2012 o 12:33

  4. #14
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    Zauważyłem że licznik jest zmieniony i jest od nie longa,
    Tzn? Czym się niby różni ?

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    no dzuda 90 litrów ma zamiast 100 na skali. Z tego co wiem wszystkie longi powinny mieć licznik z zegarem pojemności baku wyskalowany na 100l a ta ma 90
    zegar powinien być taki http://allegro.pl/e32-735-il-long-m3...742528388.html

    Czy ja dobrze widzę ona ma przyciski grzania foteli w konsolce obok lewarka biegów?
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 07-11-2012 o 13:03

  6. #16
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Też mi się rzuciły w oczy.

Podobne wątki

  1. zlot BMW - 10.06.2011 Chorzów
    Przez gilu_e32 w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 137
    Ostatni post / autor: 27-06-2012, 15:49
  2. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 26-05-2010, 17:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •