Witam. Mam na imię Marcin i jestem z Warszawy. Jakiś czas temu (2 miesiące) kupiłem E38 4.4 aut. zagazowane. Poprzednio miałem E34 4.0 w manualu. Przeskok w komforcie jest bardzo widoczny, w osiągach oczywiście E38 na minus, ale oczywistym jest, że nie kupiłem takiego samochodu na jeżdżenie od świateł do świateł. Szczerze powiem nie wiem co jeszcze powinienem napisać, ale na forum trafiłem z powodu pewnych niedomagań i drobnych problemów, które wierzę, że użytkownicy pomogą mi rozwiązać. Osobiście mam dwie lewe ręce jeśli chodzi o samochody, a jak zobaczyłem bagnet w E38 to nawet nie bardzo wiedziałem pomiędzy którą a którą kreską powinien być olej:). Na szczęście kupiłem samochód od ludzi znacznie lepiej znających się na samochodach stąd wierzę, że nie w najbliższym czasie poza kupnem felg na wiosnę nie czekają mnie znaczące wydatki. Stan i cena na oko laika to sugerują. Rozumiem, że w tym wątku nie piszemy problemów ani nie zadajemy innych pytań niezwiązanych z powitaniem?:) Pozdrawiam Baju